Piegowate szczęście

Moles & Freckles dla dziewczynek

Piegowate szczęście
Monika Lenarczyk

Wszystkie uwielbiamy ubrania typu basic. Takie, które nosić można od rana do nocy, pasujące do różnych okoliczności, sprawiające, że wyglądamy i czujemy się ze sobą po prostu fajnie. Nasze córki też chcą takich wygodnych i stylowych elementów w swoich garderobach. I znajdą je – w nowej kolekcji Moles & Freckles. Dziewczyny w każdym wieku lubią to!

Moles & Freckles to polska marka prowadzona przez dwie mamy. Na co dzień każda z nich zarządza firmą i życiem rodzinnym, w tym garderobą swoją i córki, dorosłej kobiety i dorastającej dziewczynki. I doskonale wiedzą, czego dziewczyny potrzebują w swoich szafach. Znane i znikające jak świeże bułeczki bluzy, longsleeve’y i T-shirty dostępne są teraz również w dziecięcej rozmiarówce!

Proste kroje, miękkie materiały i minimalistyczne nadruki – to przepis na idealne basicowe ubrania z charakterem. W nowej kolekcji do klasycznej bieli dołączył brudny róż. Oba odcienie świetnie zagrają z dżinsem, dresem czy spódnicą w ulubionym kolorze.

Charakterystyczne logo marki to kwintesencja „efortless chic”. Proste, ale nie banalne, efektowne i przyjemne w formie. I takie są stylizacje stworzone na bazie klasyków z kolekcji. A samo logo pojawia się nardukowane na koszulkach lub w wersji wyhaftowanej na złoto na bluzie ze ściągaczem. Te detale są właśnie jak piegi i pieprzyki – nadają wyjątkowości!

Wygodnie i stylowo – tak będą ubierać się dziewczyny tej jesieni!

Nowa kolekcja jest dostępna w rozmiarach od 122 do 152 cm.

MOLES & FRECKLES

strona www / Facebook / Instagram

Materiał powstał we współpracy z marką Moles & Freckles.

Dodaj komentarz