Paris + Hendzel

na dziecięce głowy

Paris + Hendzel

Kapelusze z głów, panie i panowie! Oto jedna z bardziej buntowniczych, zadziornych polskich marek stworzyła pierwsza kolekcję kapeluszy dla dzieci. No to meteorologiczne lato można uznać za oficjalnie otwarte.

Bo to zakup słomkowego kapelusza otwiera sezon na ciepłe dni. Paris+Hendzel to marka znana nie tylko w Polsce z czapek, a także z kapeluszy klasycznych i słomkowych. Przekonał nas ich przekorny sposób na przywrócenie kapeluszy do szaf: Paris+Hendzel łączy metodystyczną tradycję i rzemiosło z nowoczesnym lookiem, Ich sesje kipią młodzieńczą energią. Opowiadają o relacjach, pasji i podróżach. Teraz w rodzinie Paris+Hendzel pojawił się czas na dziecko. To pierwsze nazwano Helen’s Youth i właśnie się narodziło. Debiutowi towarzyszy totalnie dziewczęca sesja.

Wybierasz wioślarskiego kanotiera czy kapelusik małej Mary? A może słomkową wersję panamy?

W odróżnieniu od masowo produkowanych kapeluszy z imitującego słomę papieru, te kapelusze powstają z poszanowaniem dla modystycznej sztuki. Są rzeczywiście ze słomy i dzięki niej właśnie są wyjątkowymi przedmiotami w dziecięcej szafie.

Modele dziecięce przypominają te dorosłe w wersji mini. Cześć modeli ma praktyczny rzemyk, który umożliwia przytrzymanie nakrycia pod brodą czy noszenie kapelusza na plecach.

Silną zaletą słomkowych kapeluszy Paris+Hendzel jest uniwersalność – pasują właściwe do wszystkiego. Nie nudzą się, nie wychodzą z mody. Choć warto nie dbać i mogą się połamać, słoma jest z natury giętka, elastyczna, i przepięknie pachnie. Słomkowy kapelusz jest symbolem lata, koniec, kropka, pakujemy walizkę.

Na koniec w kolekcji znajdziemy też dwa klasyczne filcowe modele na jesień : fedorę i płaskodennego wioślarza. Póki co o nich nie piszemy, ale we wrześniu sobie o nich przypomnimy, będą w sam raz, żeby wejść dziarskim, stylowym krokiem w nowy rok szkolny.