Paradise Found z Minikid

Kolekcja SS 2018

Raj jest tam, gdzie go znajdziesz. Czy w wydaniu tropikalnej wyspy, czy tylko jej namiastki. Ciekawość świata i głód przygody nadają kierunek. Ruszmy się i znajdźmy kawałek własnego edenu.

Nowa kolekcja Minikid „Paradise Found” jest właśnie o tym. Inspirowana radością eksplorowania i odkrywania nowych lądów. Słoneczna, piaszczysta plaża, fale oceanu, gąszcz roślinności, wszystko to przeplata się we wzorach i krojach uniseks, zapraszając w piękne nieznane.

Dziewczyny i chłopaki w wydaniu Minikid idą ramię w ramię. Mogą miksować swoje szafy i doświadczenia. Tu nie ma żadnych podziałów, każdy może wybrać coś swojego z całej kolekcji, tak jak każdy może wszystko w zabawie. Zgrana ekipa ducha drużyny podkreśla minimalistycznym krojem ubrań i kolorami bliskimi naturze. Takie same szorty pokazują światu, co i jak, a różny wybór koszulek zdradza indywidualne podejście do mody. Ona w topie z kapturem, on w T-shircie w paski z subtelnym haftem na froncie, jakim? Zbliż się, a zobaczysz.

Błękit szumi oceanem. Nadruk na plecach potwierdza interpretację. Wygodna, dłuższa bluza z kapturem, z miękkiej bawełny to komfortowa propozycja na chłodniejsze momenty dnia. Do tego spodnie z przeszyciami w tym samym kolorze. Mundurek? Raczej zestaw podkreślający własny styl.

Kolekcja jest niewielka, w sam raz, by stworzyć zgrabną kapsułkową szafę. Kroje spodni, szortów i bluz znajdziecie w trzech kolorach: szarości, khaki i błękicie – ładnie pozwalają się dowolnie miksować i tworzyć ciągle nowe propozycje.

Spójność to duża zaleta całej kolekcji. Dowolna góra będzie bardzo dobrze grać z każdym dołem. Nie trzeba tracić czasu na dopasowywanie rzeczy do siebie. Najwyższa jakość materiałów i bezpieczne nadruki będą przyjemne dla delikatnej skóry dzieci. Wiedzieliście, że marka Minikid wspiera lokalną gospodarkę i wybiera polski szwalnie? Tak trzymać!

Fajna jest asymetria i fajnie gra w koszulce puszczonej dłużej z tyłu. Surowe wykończenie nadaje jej dodatkowo oryginalnego charakteru. Klasyczny w kroju longsleeve, zarówno czarny jak i szary swój urok zdradza dyskretnie. Ubrania dla dzieci cenimy za funkcjonalność i jakość, mają się sprawdzić w wielu sytuacjach i tak tu właśnie jest.

Czapka z daszkiem to zawsze fajne dopełnienie looku. Nie tylko mówi o stylu, ale daje też cień, kiedy słońce towarzyszy małym odkrywcom. Przyjemnie i pożytecznie. Czarna wersja z daszkiem moro ujmuje swoją zadziornością. Do tego T-shirt z nadrukami plus spodnie i gotowe. Niczego więcej nie trzeba! Gdy zrobi się trochę chłodniej, longsleeve lub rozpinana bluza załatwią sprawę – fajnie, kiedy bywa tak prosto.

Akcent moro w nowej kolekcji pojawia się nie tylko na czapce, ale również na koszulkach i bluzach. Czasami subtelnie, moro osiada jedynie na kieszeni i dolnym pasie, czasami przejmuje całość. Dobrze jest tak i tak, i znowu łatwo wszystko zmiksować.

Intrygujący jest ten odnaleziony raj. Przemawia do nas nowa kolekcja Minikid i pomysłem uniseks, i spójnym charakterem, i stylem. Jakie jest wasze zdanie?

Kolekcję Minikid „Paradise Found” kupicie tu

Strona internetowa/Facebook/Instagram 

*

Zdjęcia: Paulina Kania, Dorota Szulc

Stylizacja: Marta Rydziewska

Modele: Liam, Marianna, Adam, Jeremi

Tekst: Paulina Filipowicz

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.