electrolux x ładne bebe jedzenie współpraca reklamowa

Para – buch, piekarnik w ruch!

Nowy darmowy e-book z prostymi bezmięsnymi przepisami dla całej rodziny.

Para – buch, piekarnik w ruch!
Paulina Kania

Gotowanie dla całej to dla wielu z nas codzienne wyzwanie. Wymyślanie nowych dań, zakupy i gotowanie – jeśli którykolwiek z tych elementów udaje się uprościć lub przyspieszyć, to wyzwanie staje się dużo łatwiejsze. A z naszym nowym e-bookiem „Para od kuchni”, napisanym przez Elizę Mórawską, znaną jako White Plate, będzie wręcz przyjemnością!

E-book „Para od kuchni” to zbiór przepisów, ale i praktycznych rad, jak gotować efektywnie, oszczędnie i w każdej przestrzeni, jak przechowywać jedzenie i jak planować zakupy oraz posiłki, by jak najmniej jedzenia się marnowało. Znajdziecie też sporo słów o wadze odpowiednio dobranego sprzętu, bo też i jego rola w gotowaniu i pieczeniu jest niemała, wręcz kluczowa.

Comfort Food

Przepisy umieszczone w tym kucharskim e-booku to bezmięsne dania w sam raz na zimne i ciemne miesiące. Wśród nich znajdziecie zapiekankę ziemniaczaną i tartę warzywną, grzanki czy kremową zupę z pieczonych pomidorów. Sporo miejsca zagarnęło pieczywo i ciasta, ale znalazł się i przepis na śniadaniowy omlet z piekarnika. Słowem: jedzenie, które rozgrzeje i pokrzepi. I jedzenie, które dzięki łatwości wykonania będzie łączyć rodzinę nie tylko przy stole, ale i w trakcie procesu gotowania.

Życzymy Wam zatem wielu miłych, owocnych i rodzinnych chwil w kuchni i przy stole – nie tylko od święta.

E-book powstał we współpracy z marką Electrolux, producentem używanego przez Elizę piekarnika parowego SteamBoost 800 z funkcją Steamify®, który umożliwia zarówno tradycyjne pieczenie z termoobiegiem, jak i wykorzystanie pary w trzech różnych trybach: gotowania na parze, odgrzewania i pieczenia. Stosując parę, można obniżyć temperaturę pieczenia oraz zachować naturalną wilgotność potraw.

Pobierz E-book
Dodaj komentarz