buty dla dzieci współpraca reklamowa

Para buch, nogi w ruch!

Kup zimowe buty Sprandi Kids w CCC

Para buch, nogi w ruch!
materiały prasowe

Para musi być i basta. Para do życia, działania oraz stawiania czoła przymrozkom. Zaopatrzenie się w parę ciepłych, solidnych, zimowych butów to – w naszym klimacie – posunięcie iście strategiczne. Bez tego ani rusz.

Różnie się mówi o butach i niestety, nie zawsze dobrze. A przecież posiadły one wielką życiową mądrość, która polega na tym, że wszędzie chodzą parami. Polecamy wam zawsze, a już szczególnie zimową porą, kopiować i wklejać ten styl życia w swoje życia, bo tak jest cieplej i weselej. Oto siedem pomysłów prosto z kolekcji „Born for the Winter” marki Sprandi Kids, dostępnej w sklepach CCC, na skuteczne sparowanie zimowego obuwia z potrzebą zimowej zabawy.

BLACK IS THE NEW BLACK

Głęboka, najczarniejsza czerń to właśnie ten jej odcień, który zawsze wygrywa. Wybawca w sytuacjach kryzysowych i wtedy, gdy zwyczajnie nie ma czasu na kombinacje. Dopasuje się do każdej, najbardziej pstrokatej kamizelki i naprintowanej kurtki. Ten model cechuje ładna linia i lekkość, przez co wygląda jak milion dolarów, mimo że cenę ma bardzo rozsądną.

Czarne sznurowane trzewiki Sprandi Kids kupicie tu.

 

KAMELEON

Ten kolor zyskuje na popularności szczególnie zimą, bo wtedy najbardziej trzeba nam ciepła i komfortu. Kamelowy z miejsca wywołuje pozytywne skojarzenia, a w dopasowywaniu się do otoczenia i najbardziej chaotycznej stylówki radzi sobie nie gorzej niż Królowa Czerń. Może też wcielać się w różne role i spisywać przy bardziej i mniej formalnych okazjach. Poniższy okaz wygląda jak przekładany czekoladą kruchy wafelek, choć mocno opiera się najsroższym chłodom.

Kamelove trzewiki Sprandi Kids kupicie tu.

DO WYBORU, DO KOLORU

But dla dla tych, którym marzy się wyprawa na Jamajkę. Najlepiej właśnie teraz, gdy wiatr w oczy i mróz w uszy, i w ogóle wszystko źle. Spragnieni kolorów docenią tęczową podeszwę i kontrastowe sznurówki. Ta para energetyzuje, nakręca i niesie ku zimowym przygodom.

Multikolorowe trzewiki Sprandi Kids kupicie tu.

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI

Oto wariant dla tych, którzy doceniają klasykę z wyrazistym twistem. Prosty design przełamują odblaskowe, srebrne elementy, czyniąc właściciela widocznym i wyrazistym na tle klasy, a nawet szkoły. Takie buty mógłby nosić Marty McFly z drugiej części „Powrotu do przyszłości” Roberta Zemeckisa.

Czarne futurystyczne trzewiki Sprandi Kids kupicie tu.

GRANATOVE LOVE

Granat i czerń to niezawodne połączenie, które bryluje na uroczystych akademiach, ale umie także w codzienność. Solidna, dwukolorowa podeszwa chroni przed zimnem, deszczem i śniegiem, co sprawia, że można zająć myśli tym, co najważniejsze. Dla nas to jest robienie aniołków na śniegu i zjazdy na sankach z najwyższej górki w Parku Skaryszewskim. A dla was?

Granatowe trzewiki Sprandi Kids kupicie tu.

SZARA EMINENCJA

Masywny but wzbudza szacunek i zaufanie. Na jego widok wszelkie wątpliwości z cyklu „wyjść czy zostać w domu?” odchodzą w niepamięć. Wiadomo, że iść, przecież na straży stoi but, co uchroni przed śnieżną zaspą i zamarzniętą kałużą oraz spowoduje błogie ciepło palców u stóp. Dodatkowy plus za odblaski!

Szare trzewiki Sprandi Kids kupicie tu.

SKY IS THE LIMIT

Z tęsknoty za błękitnym wiosennym niebem, na które trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, wdziewamy niebieskie trzewiki i biegniemy prosto w najbliższą zaspę. Rzep zapewni butom szczelność, niezbędną przy bliskich spotkaniach ze śniegiem.

Niebieskie trzewiki Sprandi Kids kupicie tu.

 

Wszystkie, w tym także zimowe, buty Sprandi Kids znajdziece tu.

Dodaj komentarz