Sklep Pandawanda to cudowne miejsce dla miłośników małych zmian. Związany z ideą życia eko, wegańskiego, less waste. My się w nim zakochałyśmy i tu robimy zakupy.

Bambusowe szczoteczki o coraz częściej biodegradowalnym włosie są śliczne! I nareszcie dostępne w dziecięcych rozmiarach. Do szczoteczek można dobrać pastę, także taką w słoiczku. W dziale łazienkowym Pandawanda znajdziemy wiele cudów dla nas, dorosłych. Szampony w kostce – bez plastikowej butelki i niezwykle wydajne (bo nierozcieńczane wodą) mają świetny skład i zapach. Uwielbiam też retrogolarki dla pań i panów. To są piękne, niezniszczalne przedmioty, w które warto zainwestować.
Kwestia higieny intymnej i podpasek to coraz częściej już oczywistość: wybieramy kubeczek menstruacyjny lub biodegradowalne podpaski bez chemii.
W Pandawanda dostaniemy też kosmetyki do twarzy i ciała wielu ciekawych marek. Mają dobre składy o sprawdzonym pochodzeniu, ale też świetne opakowania, które nie będą psuły oceanów.

Plasterki na odrapane pięty, bolące kolanka i skaleczone paluszki uwolnijmy od BPA i plastiku.
Bardzo lubimy też butelki Corkcicle, Hip i bidony Soma. To przedmioty, które są nie tylko świadomym wyborem ekologicznym i prozdrowotonym. To także po prostu estetyczne rzeczy. W Pandawanda znajdziemy wiele rozwiązań na spacery: woreczki i pojemniczki na przekąski, a także świetne owijki na kanapki, które pokochacie, jeśli macie dzieci w w wieku szkolnym.

Na sam koniec zadbajmy o dom. W Pandawanda czekają rozwiązania, które pomogą nam zmniejszyć ilość chemii i śmieci. Woreczki na żywność, ekologiczne proszki i środki czystości, ale także na przykład rękawiczki do zmywania naczyń, które pachną tak, jak te z dzieciństwa: naturalnym kauczukiem. Z
W sklepach takich, jak Pandawanda lubimy to, że ich świadoma selekcja produktów pozwala nam zrobić zakupy szybko, mądrze, a zmiany stają się prostsze, niż gdybyśmy miały samodzielnie wyszukiwać eko-rozwiązań. I krok po kroku te zmiany wprowadzamy.

pandawanda na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas