OX WEAR marine

Wycieczka do Sorrento

Dokąd pojechalibyście po słoneczną pogodę – taką, co nie spłata figla i dopisze choćby nie wiem co? Ciepło, cieplej, Sorrento!

Tak, właśnie na południe Włoch wyruszyła ekipa Kółko i Krzyżyk, a więc założycielka marki Ola Lipska oraz team produkcyjny HiHello. W tych malowniczych okolicznościach przyrody powstał przesycony kolorem i letnią beztroską lookbook letniej kolekcji OX marine, która zaprasza do żeglowania, nurkowania, pluskania się w orzeźwiającej wodzie i noszenia pasiastych tkanin, najlepiej od czubka głowy po kostki. Mnie namówili, a jak będzie z wami?

 

Sorrento to gościnne kąpielisko położone nad Morzem Tyrreńskim, do którego przybywali onegdaj Henryk Ibsen, Ryszard Wagner czy Fryderyk Nietzsche. Trochę po to, by w spokoju konstruować opowieści, kompozycje i snuć teorie, a trochę po to, by się twórczo ze sobą powykłócać. Ta otoczona klifami przestrzeń sprzyja zachwytom – spójrzcie tylko na te drewniane przebieralnie pomalowane w kontrastujące ze sobą biało-niebieskie pasy. Toż to idealne tło dla Julkowych wygłupów i uważnych kadrów Pauliny. Energie się sumują i powstają obrazki, od których trudno oderwać wzrok.

Kolekcja OX marine składa się z pasiastych koszulek, bluz, spódnic i szortów hołdujących swobodzie i prostocie. Jedynym dodatkiem są naszywki – z kotwicą lub roześmianym sercem, które podrywają do tańca. Wariackiego i spontanicznego, trochę jak w słynnej scenie z filmu „Blue Valentine”.

Ubrania z najnowszej kolekcji OX marine znajdziecie tu.

Strona internetowa/Facebook/Instagram

 

Produkcja: HiHello
Zdjęcia i stylizacja: Paulina Kania
Modelka: Julia Wójcik

*

Tekst: Dominika Janik 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.