wyprawka

Wyprawka z Malama

Gdy kompletowanie zaczyna się od troski

Wyprawka z Malama

Jest taki sklep wyprawkowy, który swój asortyment buduje wokół tematu opieki i zadbania. Zadbania i o mamę, i o dziecko. Jego właściciele szukają takich rozwiązań, które ułatwiają codzienność – poduszki do karmienia, która najlepiej odciąży plecy, czy mięciutkiej lampki, która w będzie pomocna w nocnym przewijaniu lub oswajaniu ciemności. Poznajcie Malamę.

Mālama w języku hawajskim oznacza dbać o kogoś, opiekować się i chronić. W tym słowie jest opowieść o trosce i o czułości – do dziecka, do naszych bliskich, do środowiska czy przyrody. To właśnie te wartości są kluczowe dla twórców internetowego sklepu Malama i jego kameralnego, gdańskiego showroomu.

Malama  powstała jako sklep internetowy aby ze swoim bogatym asortymentem dotrzeć do wszystkich rodziców, bez względu na lokalizację. Każdy, kto zwraca uwagę na otoczenie swoje i swojego dziecka, znajdzie tu to, czego potrzebuje. W Malamie czekają tekstylia La Millou czy Aden & Anais, akcesoria Lullalove i dodatki pościelowe Sleepee. A kocyki to ulubiony temat właścicieli! Można przebierać w tkaninach, wzorach i kolorach.

Na rynku jest wiele akcesoriów dla niemowląt, jednak u nas znajdują się wyselekcjonowane produkty – opowiada Konrad Korek, twórca i właściciel sklepu. Klucz doboru jest jeden. Zwracamy uwagę nie tylko na to, aby ładnie wyglądały, ale były również bezpieczne dla dzieci i wspierały ich prawidłowy rozwój. Z uważnością szukamy takich rozwiązań, które stanowią duże ułatwienie dla rodziców.

 

Takim wsparciem jest na przykład gniazdko niemowlęce, które daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a rodzicom – większa swobodę działania w domowej przestrzeni. Z kolei poduszka Poofi jest niezastąpiona pod koniec ciąży i karmienia. Odciąża ręce i kręgosłup.
Do Malamy zagląda się po wyprawkę i po prezenty na baby shower. Za jednym razem można kupić odpowiedni, kauczukowy smoczek, butelkę do karmienia, idealny rożek dla niemowlaka czy otulacz bambusowy. Na wyjątkowe okazje doskonale sprawdzą się foto-kocyki Snap The Moment czy któreś z pięknych przytulanek, jak króliczek JellyCat.

 

Mieszkańców Trójmiasta zachęcamy, by zajrzeli do showroomu na Gdańskiej Matarnii. Tu można poznać właścicieli sklepu i osobiście obejrzeć produkty, które oferują. Poczuć miękkość kocykówi Le Pampuch, powąchać kosmetyki, wybrać najmilszy otulacz. I po prostu poczuć się dobrze w miejscu, którego celem jest troska o nas i nasze dzieci.