Oops!

Romantic street wear!

Streetwear, to nie tylko i wyłącznie moda, którą możemy nosić na co dzień. To nie tylko wygodne dresy i coś, w czym możemy pobiegać. Streetwear to cała filozofia bycia i styl, który - wiadomo - z dużych przechodzi na małych.

Ma swoje specyficzne składniki. Na streetwear składają się często:  klasyczna tkanina dresowa, wygodna bluza i t-shirt, luźne spodenki i sportowe buty. Na bluzie lub t-shircie zazwyczaj znajdziemy napis mniej lub bardziej definiujący osobę, która go nosi. Streetwear to także pewien styl życia, z określonymi sportami i muzyką. Ale prawda jest taka, że streetwear jest dla wszystkich. Lubimy go, bo jest na tyle wygodny, że faktycznie sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Z tego założenia wyszła marka Oops! Wear. Została stworzona przez pozytywnie zakręconych rodziców z myślą przede wszystkim o ich córce, w bliskim im duchu streetwear. Być może ich znacie, a nawet ich lubicie – znajdziecie ich pod adresem szafeczka.com.

3Z1A3596

3Z1A5818

Za co my polubliłyśmy Oops! Wear? Za prawdę – bo to marka wypływająca z pasji i wyboru pewnego stylu życia, i będąca naturalną konsekwencją wyborów pewnej fajnej rodziny. Bo to bezpretensjonalne i niczego nie udające ubrania.

3Z1A7772 3Z1A8322

3Z1A0908

Oops! Wear to także fajna jakość, którą miałyśmy okazję przetestować. Tkanina dresowa jest lekka i dobrze trzyma się po praniu, podobnie jak nadruki.

Lubimy także kwiatowe wstawki i kolory sezonu idealnie grające z szarym i czarnym dresem. Całość sprawia, że Oops! Wear daje szansę naszym dziewczynkom ubierać się sportowo i nadal dziewczęco. Oops! Wear przy całym swoim street look pozostaje bardzo romantic.

3Z1A1190

3Z1A8939

Marzeniem mojej córki jest posiadanie deskorolki, wiem że w pakiecie bardzo ucieszy się również z takiej bluzy.

W ramach naszego black & white tygodnia mamy dla Was KONKURS, w którym możecie wygrać wybraną koszulkę Oops Wear:

czarną ze srebrnym napisem lub białą ze złotym napisem.

Wystarczy, że w komentarzach napiszecie, którą koszulkę wybieracie i dokończycie zdanie: Oops…

Spośród wszystkich osób, wylosujemy jedną i nagrodzimy wybraną koszulką w odpowiednim rozmiarze (dostępne rozmiary od 104 do 134)

Czas start! Koniec 28 września.

Jedna osoba może pozostawić tylko jeden komentarz.

UWAGA! Oto wyniki:

 

32 Mimi 27 września 2014 o 19:54 Oops… I love it!Wybieram czarną w rozmiarze 134.

 

 

Zwycięzcę prosimy o kontakt mejlowy na adres ladnebebe@gmail.com

GRATULUJEMY!

38 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.