O dobroczynnym działaniu olejów można by rozprawiać godzinami, a cenne wartości tego złota w płynie docenili twórcy rodzinnej olejarni.

W polskiej manufakturze Olini powstają oleje, które tłoczy się zawsze na zimno, w temperaturze poniżej 40°C, co sprawia, że nie tracą najważniejszych naturalnych właściwości. Niektóre oleje sprawdzą się też w codziennej pielęgnacji twarzy i ciała, zatem butelki możecie spokojnie trzymać w kuchni i łazience.

Oleje Olini są nierafinowane, tłoczone bez żadnych ulepszaczy, barwników czy konserwantów. Obok nich pysznią się naturalne zakwasy – taki niepozorny sok z kapusty czy poczciwego buraka to prawdziwa bomba probiotyczna, czyli mnóstwo dobra dla układu trawiennego. Sama natura zaklęta w obowiązkowo ciemnych butelkach, chroniących przed światłem.

W olejowej ofercie znajdziecie coś dla mam w ciąży i karmiących, co nieco dla aktywnych, mieszanki dla seniora i opcję dla dziecka. Ta ostatnia to połączenie dwóch nierafinowanych, zimnotłoczonych olejów: rzepakowego i słonecznikowego o delikatnym zbożowo-orzechowym smaku. Możecie dodać odrobinę do zupy czy surówki serwowanych maluchowi.

Olejów Olini nie znajdziecie na tradycyjnych sklepowych półkach, bo każda porcja jest tłoczona dopiero na zamówienie – powstaje z niewielkich partii ziaren, dzięki czemu oleje są świeże, smaczne i zawierają maksimum zdrowotnych właściwości. 

olini na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot