Oh mess!

Nowa marka z nową wizją wiosny i lata!

A kto tak ładnie nabałaganił? Tym razem obędzie się bez wyrzutów, próśb i gróźb, bo sprawczyniami modowego zamieszania są nasze dobre znajome, Malwina i Patrycja, założycielki marki Oh mess.

Obie są mamami, dlatego śmiało mogą rościć sobie prawo do miana znawczyń domowego chaosu i rozprzestrzeniającego się w tempie ekspresowym bałaganu. Wiecie sami, że zaczyna się od jednego klocka i wystarczy odwrócić na moment wzrok, by stał się Armageddon. Właśnie tutaj, na środku salonu. A może to przeszło tornado? Grunt to zdrowy dystans do tego, co wyczynia nakręcone potomstwo. Niech mali ludzie mają frajdę, niech im nic w tym twórczym akcie wandalizmu nie przeszkadza. Niech się pocą, tarmoszą i układają na dywanie wszystkie świeżo wymyte sztućce bez skrępowania. Co zapewni towarzystwu wygodę i luz, co nie zmąci dobrego wajbu? Luźne, kolorowe ciuchy, obmyślone i uszyte w sam na huncwota i łobuziarę. Halo halo, mamy tutaj taką sytuację…

 

Pasiaste spodnie i pastelowe body, tańczące sukienki i tiszerty z kontrastującymi lamówkami dają wrażenie lekkości pomieszane z rozczulającą nostalgią retro. Sesja promująca premierową kolekcję Oh mess to lato w czystej postaci, jakby się zmówiła ekipa wypoczywających na Capri dzieciaków, które niby sobie grzecznie odpoczywają po śniadaniu, ale już za chwilę odstawią jakiś numer. Może pojeżdżą kolektywnie na rowerze, zrobią salto albo gwiazdę, zaaranżują koncert na ukulele, tamburyn, dzwonki i trójkąty? Ta luzacka ekipa może wszystko. Będzie wyżywać się wokalnie i fizycznie, nie martwiąc się o drobnostki, takimi jak drapiący sweter czy spodnie hamujące zagęszczone w kierunku psot ruchy. Tak się nosi nowoczesna bohema!

Jak wam się podoba wizja lata według Oh mess?

Ubranka będą dostępna od 4.03, od godziny 18:00, TUTAJ.

zdjęcia: Martyna Galla

stylizacja: Kasia Laszcz

scenografia: Radosna Fabryka

 

*

Tekst: Dominika Janik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.