Oh Mess / SWEET 90’s

O jesienno-zimowej kolekcji Oh mess!

My so called life, Ich pięcioro i Alf. A na naszym podwórku: Tajemnica Sagali, Żegnaj Rockefeller, WOW i Plecak pełen przygód. Ogłaszamy szumny powrót mody na słodkie lata 90.!

Moda inspiruje się wszystkimi nurtami, które pojawiają się wokoło. Czuła na ruch i zdarzenia, przypatruje się bacznie przemianom społecznym, ludzkim potrzebom, literaturze, muzyce, kinu i telewizji, apetytom i zajawkom. Z ogromu trendów buduje wzór morowego rynsztunku, który ma chronić ciało przed upałem i mrozem, kryzysem wartości i autorytetów, dawać luz. W modzie lat 90. królował denim, kolor i uwielbienie wolności. Ten zew modowej radości z sukcesem podchwytuje marka Oh Mess, której najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja stała się hołdem dla słodkich, beztroskich i mocno unplugged lat 90.

Przyjemnie jest wrócić myślami do dzieciństwa bez prądu, za to z barami mlecznymi typu żoliborskie „Sady”, w których rozlegało się z regularnością co 5 minut gromkie „Leniwe, proszę!”. Do zwisów na trzepakach i symulowania przewozu bardzo ważnych osób w dziadkowym Fiacie 125p. A jaka garderoba najlepiej pasuje do tego rodzaju aktywności? Włóżcie koszulki w prążki i luźne bluzy, rampersy ze ściągaczami i kapturami oraz czapki we wszystkich kolorach tęczy. Sukienki w kolorze jesiennych liści są wprost stworzone do wyścigów na parkingach i skakania prze rowerowe stojaki. Team Oh Mess, czyli mistrzowie twórczego bałaganu, pięknie sobie obmyślili kolekcję ubrań prostych i kompatybilnych z każdym dziecięcym pomysłem na psikus i zabawę.

Nowa kolekcja dostępna będzie od 16 września, znajdziecie ją TUTAJ.

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Zdjęcia: Martyna Galla
Stylizacja: Malwina Obrzut
Modele: Gaja, Maurycy, Nadia, Lena, Halinka, Jeremi, Franek

*

Tekst: Dominika Janik

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.