kolekcje moda polska dla dzieci

OH MESS / OH SUMMER

Aloha, lato!

OH MESS / OH SUMMER
Martyna Galla

Co to za marka, w ubraniach której chce się wskakiwać do morza, turlać w piasku i robić przy tym bezkresny bałagan? To Oh mess! Zobaczcie najnowszą kolekcję SS 2019. Dziś premiera!

A jak się nazywa najsłoneczniejsze miejsce w całej Warszawie, które do złudzenia przypomina hawajską knajpkę na plaży? Raj w Niebie. Jeśli udało wam się odgadnąć odpowiedzi na dwie powyższe zagadki, wiecie już doskonale, o czym będzie ten tekst. Bystrzachy mogą zatem na relaksie skoncentrować się na zdjęciach, a dla gapciów mam pożywną porcję wyjaśniającego tę materię tekstu, taką w sam raz na kilka smakowitych lodowych hapsów.

Oh mess stoi bardzo mocno ubraniami typu basic – pasiaste koszulki, body z falbankami i spódnice na gumce łączą się komplementarnie z jednobarwnymi dołami i górami. Nowością są welurowe sukienki, spódnice, bluzki i rozbrajające rampersy – wtulając w nie policzek, dostarczamy sobie taką dawkę słodyczy, że cukier w herbacie zaczyna przeszkadzać. Wszystko to miękko nawiązuje do stylu retro, któremu z kolei do twarzy z rozmytymi pastelami i dziką roślinnością porastającą każdy skrawek wolnej przestrzeni. Sami widzicie, że Oh mess aż się prosi o zabranie w nasłoneczniony plener, do palmiarni albo sklepiku z roślinami.

Wraz z letnią kolekcją dla dzieci zatytułowaną Oh Summer debiutuje bardzo zmysłowa linia dla kobiet. Jej najjaśniejsze gwiazdy to body w błękitne pasy, koralowe spodnie (kolor roku wg Pantone!) i bajecznie dopasowana szara sukienka odsłaniająca opalone plecy.

Premiera kolekcji już dziś – zajrzyjcie do sklepu Oh mess po lato w najczystszej postaci.

Strona internetowa / Facebook / Instagram

*

Zdjęcia: Martyna Galla
Modele: Nadia, Gaja, Maurycy, Franek i Amelia
W sesji wykorzystano buty Mrugała.