buty dla dzieci CCC

Officeland – bawimy się w biuro!

Nowa kolekcja CCC

Officeland – bawimy się w biuro!
Zuza Krajewska

Wskakujemy na blaty, chowamy się za szafkami z segregatorem, myszkujemy przy drukarce. Skoro biura opustoszały, to aż proszą się, żeby zgrana paczka dzieciaków przywróciła im trochę życia i energii!

Wygodne buty z nowej kolekcji CCC Officeland na nogi i pędzimy, podczas gdy dorośli na kuchennym home office stukają w te swoje klawiatury i przecierają kamerki, by coś dojrzeć na zoomach. Co to za czasy! Dzieciaki od lekcji zdalnych zdecydowanie wolą styl offline i namacalne rozrywki. A co, gdyby tak przez jeden dzień zabawić się w dorosłych? Sprawdzić stan tuszu w drukarce, liczbę spinaczy w szufladzie, trwałość markerów, sekrety tabelek w excelu. Biegi przez płotki, a właściwie – krzesła, skoki w dal, a właściwie – na blat biurka… Ciężka ta biurowa praca i wymaga komfortowych sportowych butów godnych lekkoatlety. Sprandi, Adidas, Puma, Skechers – jest w czym wybierać i jak skompletować dzisiejszy office look. Marynarki? Jakie marynarki!

Czy jest tu coś do podliczenia na kalkulatorze? A może wykres roczny zmalować na ścianie? Markery są, kreda pod ręką… Raport sprzedażowy, proszę bardzo, tylko troszkę zamieszamy na pulpicie, pozamykamy te nudne tabelki. Za dużo tu cyfr, a za mało koloru. Ten i owszem, rządzi niepodzielnie na nogach – trochę pastelowego różu czy błękitu butów Sprandi, odrobina fluo na podeszwie i akcenty turkusu. Obuwie sportowe nie może być nudne, skoro dość nudna bywa praca biurowa. Na korytarzowym catwalku trzeba się wyróżniać, nawet jeśli tylko dumnie kroczymy z segregatorem do dystrybutora wody i z powrotem. Halo, czy ktoś do biur wpuścił papugę? Ochroniarz budynku na home office, w księgowości rządzi ptak wielobarwny, zdecydowanie pasuje nam do garderoby.

Starodawny faks? Drukarka, skaner? Małolaty za sterami biurowych urządzeń, szykuje się bardzo pracowity dzień. Kto wie, może trzeba będzie nawet wyrobić nadgodziny. Nie śmiejcie się, wiecie ile energii zużywa się do wylepienia wszystkich kartek samoprzylepnych, porobienia dziurek dziurkaczem, pootwierania notesów i zeskanowania podeszwy butów? Granatowe sportowe Sprandi z żółtym paskiem – uprasza się pracownika z działu HR o zabranie z drukarki swojego obuwia! A jeszcze doliczmy do tego w pełni zasłużoną przerwę obiadową i robi się godzina osiemnasta. No przepraszam, w 10 minut to można najwyżej wykonać jeden slalom w Adidasach i poślizgać się na poręczy. O catering zadbamy sami – żadnych szpinaków, buraków i brokułów.

Uff, co za męczący dzień. Nie dziwne, że dorośli przychodzą z pracy tak wykończeni. Można się wygodnie rozsiąść lub rozłożyć na biurkach, zatopić w biurowych fotelach w konferencyjnej, albo uciąć drzemkę w magazynku między stosem papierów do drukarki i tonerów. Jutro zakwasy jak nic! Może już lepiej przygarnąć wygodne sportowe obuwie CCC z najnowszej kolekcji i udać się do szkoły, by trochę odpocząć w ławce?

*

Wszystkie modele butów są dostępne w najnowszej kolekcji CCC Officeland.

Materiał powstał we współpracy z marką CCC.

 

FOTOGRAFKA: Zuza Krajewska

DYREKTORKA MARKETINGU: Katarzyna Krawczyk

DYREKTORKA ARTYSTYCZNA CCC: Maria Mastalerz

PRODUKCJA CCC: Bartosz Majkowski

OPERATOR: Dominik Panasiuk

MODELKI/MODELE: Gawagai, Moon Kids

STYLIZACJA: Daria Biedrzycka

MAKE-UP: Wilson

WŁOSY: Gor Duryan

SCENOGRAFIA: Anna Szczęsny

DOM PRODUKCYJNY: Visual Crafters

Materiał powstał we współpracy z marką CCC.

 

Dodaj komentarz