electrolux zdrowy i czysty dom

Odkurzacz Electrolux Pure Q92 Allergy UV jako sposób na zdrowy i czysty dom

Funkcjonalny, intuicyjny i z przemyślanymi rozwiązaniami

Odkurzacz Electrolux Pure Q92 Allergy UV jako sposób na zdrowy i czysty dom
ARCHIWUM ŁADNE BEBE

Dom to dla jednych centrum rodzinnego i towarzyskiego życia, dla innych – cicha przystań. Niezależnie od stylu życia, trybu pracy i rytmu dnia chcemy, by dom był bezpieczny i przyjazny. By było to miejsce, gdzie możemy naładować baterie, spędzać czas tak, jak lubimy, i po prostu być razem.

Sposobów na zdrowy i czysty dom jest tyle, ile rodzin. Każdy ma swoje priorytety, preferencje i recepty. Czy jest jeden sprawdzony system? Naszym zdaniem idealne rozwiązania to te, które działają w waszym układzie. Tylko tyle i aż tyle! Patenty kilku mam przedstawiłyśmy w cyklu Mój sposób na zdrowy i czysty dom. Znajdziecie tam konkretne tipy i ogólne inspiracje, pokazane z myślą o innych mamach – wkraczających w tę rolę czy też wchodzących z rodziną na kolejny pełen wyzwań etap. Bo „wyzwanie” to, zdaje się, drugie imię każdej z nas…

Kinga, Ola, Dominika i Malwina mają różne historie i różne spojrzenia na dom, ale każda z nich dba o to, by był zdrowy, czysty i bezpieczny, a spędzanie w nim czasu było (czystą!) przyjemnością. I temu właśnie mają służyć ich domowe zasady. Efektywne sprzątanie z odczuwalnym dla zmysłów efektem – bez zabrudzeń, z czystym powietrzem – wspiera odkurzacz Electrolux Pure Q92 Allergy UV. Dlaczego jest to idealny wybór dla rodziny? Znamy co najmniej 3 powody!

POMAGA POZBYĆ SIĘ TEGO, CO NIEWIDOCZNE

To nie magia, a nowoczesna technologia przemyślana pod kątem współczesnych warunków otoczenia i potrzeb rodzin. Uciążliwy katar, niedrożność nosa czy kichanie to niekoniecznie musi być efekt infekcji przyniesionej z placówki. To często objawy alergii! Odkurzacz Electrolux Pure Q92 Allergy UV usuwa 99,9% bakterii i alergenów dzięki połączeniu dwóch rozwiązań – elektroszczotki BedProPower™ PLUS i 5-stopniowej filtracji. Szczotka skutecznie odkurza powierzchnie takie jak łóżeczka dziecięce, kanapy i materace, jednocześnie usuwając to, co niewidoczne, dzięki technologii UV. Do tego innowacyjny system filtracji wyłapuje cząsteczki o wielkości pomiędzy 0,3 µm a 10 µm, zapewniając czyste powietrze. Na zdrowie!

A w wytropieniu słabo widocznych na pierwszy rzut oka zabrudzeń pomaga oświetlenie LED. 7 lampek w elektroszczotce zapewnia doskonałą widoczność – pod meblami, w kątach i ciemnych zakamarkach. Co ważne – do tych niskich poziomów można dotrzeć bez odsuwania mebli, gdyż odkurzacz w pozycji leżącej ma zaledwie 14 cm wysokości. Podłoga jest gotowa na eksplorację przez najmniejszych odkrywców!

AKCESORIA NIEZBĘDNE (NIE TYLKO) PRZY MAŁYCH DZIECIACH

Klasyczny odkurzacz w mgnieniu oka zmienia się w wygodny odkurzacz ręczny – wyciągany z głównego korpusu, i to bez problemu, bez potrzeby naciskania jakiegokolwiek przycisku. Mały, poręczny sprzęt pozwala na szybkie odkurzenie z pozoru nieoczywistych, a dla rodziców w zupełności zrozumiałych miejsc, jak fotelik samochodowy, wózek czy tapicerka w aucie. A także stoły, blaty i biurka. Tak, dla rodziców nie ma mało oczywistych miejsc do sprzątania…

Warte odkurzenia i dbania o nie są także inne elementy wystroju mieszkania. W zestawie z odkurzaczem Electrolux Pure Q92 Allergy UV znajdziecie wymienne końcówki do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Ssawka teleskopowa pozwoli sięgnąć do karniszy, lamp sufitowych i innych wysoko położonych miejsc. Ssawka 2w1 to opcja do odkurzenia trudno dostępnych zakamarków, np. szczelin i listew przypodłogowych. Z kolei ssawka z pluszem odkurzy delikatne powierzchnie, jak szkło, ceramika i sprzęt elektroniczny.

Wiemy, że w domu z dziećmi nikt raczej nie narzeka na nadmiar czasu. Dlatego doceniamy sprytne rozwiązania, które pomagają go nieco oszczędzić! Dzięki unikalnej technologii BrushRollClean™ – koniec z ręcznym czyszczeniem odkurzacza z włosów i sierści! Wystarczy jeden „klik” i szczotka sama czyści się z wszelkich włókien, nawet gdy sprzęt jest w trybie pracy.

Oszczędność czasu to także możliwość odkurzenia, gdy dzieci śpią lub po prostu zajmują się sobą. Jak to jest możliwe? Przemyślana konstrukcja, zapewniająca płynny przepływ powietrza i wyciszony wydech, gwarantuje cichą pracę, bez przerywania ulubionej bajki. To najcichszy odkurzacz bezprzewodowy marki Electrolux!

KONSTRUKCJA WYGODNA I PRZYJEMNA DLA OKA

Wiemy, jak wiele muszą unieść (dosłownie i w przenośni!) barki młodych rodziców. Dlatego doceniamy każdy pretekst do ich odciążenia. Electrolux Pure Q92 Allergy UV jest sprawdzony i rekomendowany przez niemieckie stowarzyszenie AGR – jego znak jakości przyznawany jest przyjaznym dla kręgosłupa produktom codziennego użytku. Odkurzacz, dzięki środkowi ciężkości umiejscowionemu na dole, jest wyjątkowo lekki i komfortowy w obsłudze. Ergonomiczna budowa sprzyja prawidłowej postawie!

To nie jedyna zaleta konstrukcji tego modelu! Odkurzacz można odstawić w dowolnej chwili, w wygodnym dla siebie miejscu – nie musi być każdorazowo opierany o ścianę czy wsuwany do stacji dokującej. Ładowanie również może odbyć się gdziekolwiek (stację stawiamy na podłodze, nie ma potrzeby wiercenia w ścianach), a parkowanie jest płynne i wygodne.

I wreszcie – design! Aluminiowa rama, skórzany uchwyt i subtelna linia sylwetki w połączeniu dają wzorowy przykład nowoczesnego szwedzkiego wzornictwa. Doceniamy to my, użytkownicy, jak i eksperci – odkurzacz Electrolux Pure Q92 Allergy UV otrzymał w 2020 r. prestiżową nagrodę iF Design Award.

Nie ma jednej recepty na zdrowy i czysty dom, ale na pewno warto czerpać z doświadczeń innych. Oraz dobrać współgrający ze swoimi potrzebami i wymaganiami sprzęt! Jak u was wyglądają kwestie zasad i współpracy? Czy pamiętacie na co dzień o uważności i równowadze, również w kontekście obowiązków?

*

Sposoby na zdrowy i czysty dom z marką Electrolux znajdziecie tutaj.

Artykuł powstał we współpracy z Electrolux.

Dodaj komentarz