Nubee, czyli mama w fajnym stylu

Nowa kolekcja

Halo, mamy karmiące, tulące, noszące! Halo, mamy stylowe, lubiące trendy i wygodę! Halo, mamy szukające ubrań spełniających wszystkie te potrzeby! Dziś ruszyła nowa linia Nubee Mama.

Nubee znamy i cenimy za causualowy charakter. Co tu kryć, miękkie, otulające tkaniny i oversize’owe formy to jest coś, co na co dzień lubimy najbardziej. Oczywiście niewymuszony look nie może być nudny – kolor, wzór i detale kroju podkręcają nasz apatyt na letnią kolekcje Nubee. Ucieszyła nas informacja, że cały ten modny komfort jest od teraz dostępny dla mam – linia Nubee Mama to kobieca kolekcja do zadań specjalnych. Bo mama taka właśnie przecież jest – to kobieta, która może wszystko.

Nubee Mama to ubrania dedykowane mamom karmiącym – zapewniające komfortowe karmienie w każdym miejscu. Bluzy i sukienki mają fason ułatwiający karmienie piersią: z przodu jest panel, który upina się chwytaczem na czas karmienia, pod spodem znajduje się koszulka na ramiączkach, z dekoltem, który umożliwia bezproblemowe karmienie – tajniki kroju zdradza nam założycielka i projektantka marki Natalia Miziołek.

Linia ta sprawdzi już w ciąży. Luźny fason bluz i sukienek jest taki sam jak w tradycyjnych wersjach, a odcięcie dedykowane karmieniu nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu, co więcej – nadaje ubraniom ciekawego charakteru. Jeśli nie karmisz, sprawdź kolekcję Nubee – w letnich propozycjach panuje spójność kolorów i motywów kwiatowych, a luźny krój pozwoli ci wyeksponować atuty sylwetki.

Co wyróżnia Nubee i linię Nubee Mama? Wzory! W letniej kolekcji to liście i kwiaty bananowca w kilku odsłonach. Kwitną w  detalach, jak wnętrza kominów, lub wychodzą na prowadzenie, pokrywając cały look. Pattern jest esencją marki, wprowadza do każdej stylizacji element niebanalności i wyrazistości. Nie oznacza to, że w tych ubraniach nie odnajdą się minimalistki – wręcz przeciwnie, stonowane kolory będą dla nich idealne, a wzory będą ich uzupełnieniem nadającym ubraniom charakteru – mówi Natalia.

Luz i wygoda, home sweet home – choćby nawet poza domem – oraz siła kobiet. Kobieta Nubee to kobieta świadoma, która podchodzi z pasją do swojego życia – niezależnie od wybranej drogi jest zaangażowana, do każdej istotnej sfery życia podchodząca dojrzale – opisuje nam swoje klientki Natalia.

Zapytałam Natalię, o kim myślała, projektując Linię Nubee Mama: Myślałam o twórczej mamie, która do wychowywania dzieci podchodzi z pasją. Bardzo ważne są dla niej głębokie relacje. Widziałam silne kobiety, które wzajemnie wspierają się w macierzyństwie. Linia Nubee Mama wychodzi na przeciw potrzebom kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią i mam małych i większych dzieci, które chcą czuć się komfortowo, zarówno spędzając czas z dzieckiem w domu, jak i aktywnie poza nim.

Skąd potrzeba zaprojektowania tej linii? To bliskie i ważne relacje z kobietami pociągnęły projektantkę w tę stronę. Siła kobiet na ulicach, w parkach, na placach zabaw i w domowych zaciszu. Wszędzie tam Linia Nubee Mama sprawdzi się znakomicie. A co, jeśli mama ma chęć pobyć kobietą i uciec z ukochanym na randkę? Na tę potrzebę Nubee Mama też przychodzi z pomocą. Sukienki, bluzy i płaszcze, swój dzienny charakter bez trudu zmienią w coś bardziej hot, wystarczy kilka dodatków.

Mama tuli, nosi, chustuje, mama jeszcze schowa przed światem, jak tylko przyjdzie potrzeba. Być blisko z dzieckiem poza domem, kiedy pogoda nie sprzyja przytulasom? Z płaszczami Nubee to możliwe:

Okazuje się, że trudno na rynku o takie produkty, a my zostałyśmy zasypane zdjęciami mam, które pod płaszczem spokojnie mieszczą siebie i dziecko – cieszy się Natalia. Nowy płaszcz powstał z myślą o tej właśnie grupie, ma duże asymetryczne poły, które bez problemu zapinają się na chuście czy nosidle. W tej linii jest także wielofunkcyjna chusta.

Płaszcze dostępne w kolekcji letniej Nubee i linii Nubee Mama są takie same, wybierzcie tylko interesujący was wzór.

Która propozycja najbardziej trafia w wasze potrzeby? Wybierzecie coś z kolekcji głównej czy z linii Nubee Mama?

Całą kolekcję Nubee Mama znajdziecie tu.

Strona internetowa Facebook Instagram 

*

Opracowanie: Paulina Filipowicz

Zdjęcia: Ewa Przedpełska 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.