Nowoczesna wyprawka

7 ładnych marek wyprawkowych

Nowoczesna wyprawka

Przygotowany przy wsparciu bébé concept przegląd ładnych rzeczy dla niemowląt – w siedmiu ładnych odsłonach. Od A do Z.

Od kosmetyków dla niemowląt i kobiet w ciąży, przez najmilsze małemu ciału tkaniny, pluszowe zwierzątka, po śpiworki na nadchodzące chłodniejsze dni. Z takim wzorowym przygotowaniem możemy spać spokojnie i nie martwić się, że czegoś brakuje. W dodatku ekologiczne składy i certyfikowane tworzywa, z których powstały wymienione niżej zabawki i ubrania, zapewniają spokój i dużo wolnego czasu na pieszczoty. A to przecież najcenniejsze.

*

ALMA

W cudownie obłych, pojemnych szklanych butelkach zamknięte zostały olejki, szampony, balsamy i spreje austriackiej marki Alma. Jest też naturalna pomadka do ust, zasobna w masło shea i olej z pestek moreli. Wszystkie kosmetyki zaspokoją potrzeby domowników w każdym wieku, oczyszczą, nawilżą, a nawet pomogą zapobiec rozstępom. Tyle dobra!

Produkty tej marki znajdziecie tu.

*

BABY QUODDLE

Ten australijski brand prowadzony przez Kimmi Ponting ma za sobą kilka dobrych lat testów i badań, zanim został wprowadzony na rynek. A wszystko dlatego, że Kimmi, oczekując swojego ostatniego dziecka, synka Abla, zastanawiała się nad jego wyprawką. I mimo szeroko zakrojonych poszukiwań, nie znalazła butelki do karmienia w pełni wolnej od plastiku. Więc ją sobie wymyśliła! I tak szklane butelki i smoczki Baby Quoddle mają urok butelek, którymi poiły nas mamy, ale dzięki nowoczesnej technologii są stuprocentowo bezpieczne i wolne od toksycznych substancji. Warto się zapoznać.

PS Spójrzcie na osłonkę do butelki wykonaną z liści palmowych. Hit!

Produkty tej marki znajdziecie tu.

*

BRIAR HANDMADE

Nazwa tej amerykańskiej marki pochodzi od drugiego imienia córeczki jej założycielki i bezpośredniej inspiracji do zaprojektowania wiązanych pod szyją, klasycznych bawełnianych bonetek. Rachel Goode wymarzyła sobie lokalny biznes, który miał się opierać na zrównoważonej produkcji, i to się udało. Tym chętniej wpatrujemy się w rozczulające projekty Rachel i nie możemy doczekać się jesiennej dostawy!

Produkty tej marki znajdziecie tu.

 

*

KIDWILD

Pierwszy plus za projektowanie ubrań uniseks. Drugi – za bezpieczeństwo użytkowania, które zapewniają wyłącznie certyfikowane, naturalne tkaniny. Trzeci za ubersłodkie akcesoria w rodzaju sznurowanych bucików i subtelnie jednobarwnych bonetek. I choć KidWild rompersami, kimonowymi koszulkami i spodenkami stoi, to trudno nie patrzeć na ten projekt całościowo. I nie zabujać się w nim od pierwszego wejrzenia!

Produkty tej marki znajdziecie tu.

 

*

MY MINI STUDIO

Okrągłe jak piłki jabłka i złączona łodyżką para czereśni, truskawki z pieczołowicie dzierganymi szypułkami, długie pietruszki i owalne brukselki – w My Mini Studio znajdziecie cały upleciony na szydełku warzywniak. I choć nie pierwszy raz waszym oczom ukazuje się taka warzywno-owocowa, polecająca się zabawom w kuchnię zgraja, to uroku mogą im pozazdrościć wszyscy konkurenci.

PS Sprawdźcie tez szaliki i mitenki.

Produkty tej marki znajdziecie tu.

*

SENGER NATURWELT

Obok pluszowego wielbłąda o rzęsistych oczach nie sposób przejść obojętnie. A jeśli dodacie do jego utulających umiejętności fakt bycia dogrzewającym stopy lub kojącym brzuszek termoforem, to suma zalet zabawki niemieckiej marki cudownie się multiplikuje. Podobne uczucia wzbudzają u mnie gęsi, zające i wszystkowiedzące niedźwiadki. Sprawdźcie sami.

Produkty tej marki znajdziecie tu.

*

ZAFFIRO

Nieprzemakalny, wyściełany owczą wełną śpiworek Zaffiro spisze się na sankach, w gondoli czy w foteliku. Po mistrzowsku ochroni przed wiatrem i mrozem, a przy okazji zabezpieczy przed przegrzaniem dzięki termoregulującym właściwościom wełny. Bez niego podczas polskiej jesieni i zimy ani rusz.

Produkty tej marki znajdziecie tu.

*

Jakie znacie marki oferujące interesujący, nowoczesny wyprawkowy design? Dajcie znać w komentarzach.