Świeże podejście do projektowania i przywiązanie do jakości wykończenia sprawiły, że słowacka Novesta jest dzisiaj jedną z popularniejszych marek obuwniczych w Europie. Jej ciepły, sympatyczny wizerunek zaczął podbijać i Polskę.

Novesta od lat czerpie z korzeni – lokalnej, słowackiej produkcji, zaufania do rzemieślniczego doświadczenia pracowników, starannej selekcji surowców.

Nasze novesty kupujemy w butiku Cafka Concept Store. To najwygodniejsze buty do chodzenia na co dzień, po domu zamiast kapci, po przedszkolu i po szkole. Fani Novesty doceniają ich wygodę – oddychający len i elastyczną, bardzo przyczepną podeszwę. Novesty są zgrabne i komfortowe. To jedne z tych butów, które się praktycznie nie niszczą, choć są noszone cały czas.

W jesienna pogodę rozkochujemy się kaloszach Novesty z naturalnej gumy kauczukowej. Są lekkie i fajnie dopasowują się do stopy.

Novesta tworzy buty wykorzystując sprawdzone rzemiosło i ekologiczne technologie, bez środków chemicznych i klejów. Każdą parę wykonuje się ręcznie a ochrona środowiska to najwyższy priorytet dzisiejszych właścicieli Novesty.

novesta na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas