Ważka kolekcja nosweet

Plus KONKURS!

Dragonfly,  czyli ważka- tak nazwały jesienno-zimową kolekcję dziewczyny z nosweet.  Samej marki przedstawiać Wam nie musimy - już wiecie, że tam znajdziecie eko-bawełnę, nadruki robione certyfikowanymi farbami i wzory bez przesłodzenia.

A nowa kolekcja nosweet to odlot. Tak samo odważne jak w dniu, w którym zadebiutowało, nosweet wypuszcza swoją ważkę na coraz szersze wody.

Zachowuje specyficzny styl – podstawą są autorskie nadruki z owadzimi motywami. Jednak graficzna wyrazistość i powściągliwość poprzednich sezonów (czarne muchy na białym tle i żuki) a także delikatność (chmury) ustępuje miejsca wzorom o innej energii – więcej tu mocy, barwy i nasycenia.

Pojawiły się wzory trochę mozaikowe, a obok nich – lekkie, kokieteryjne. Autorki interpretują motyw ważki na rożne sposoby. Dotychczasowy basic, czyli bieliznę, legginsy, koszulki i prościutkie tuniki uzupełniły w tym sezonie sukienki, które są gotowe grać pierwsze ważki. Mają obniżoną talię i szerokie doły, które podbiją serce niejednej dziewczynki. Nie brakuje też ovesize’owych krojów. Luźne sukienki z kieszeniami to coś, do czego mamy słabość, więc cieszymy się również z modeli dla dorosłych.

Dopieszczeni poczują się także chłopcy, i to również ci starsi. Nosweet ma fajny rokendrolowo uliczny styl, który świetnie sprawdzi się i w szkole, i po szkole.

Nowym wzorom towarzyszą kolory, które czerpią z palety kamieni szlachetnych. Nosweet przebojem wprowadza piękną, głęboką zieleń w odcieniu szmaragdowym. Z poprzednich kolekcji pozostał akwamarynowy błękit z koralem, no i klasyczne połączenie B&W. W tonacji czarno-białej jest na przykład jeden z nowych nadruków  -w popękania – i natychmiast zachwycił moje dzieci.

Uniseksowa bielizna, koszulki o raglanowych rękawach, czapki beanie i otulające chusty dają ciepło i kolor, które pozwolą przetrwać najbliższe miesiące.

Na koniec nosweet w dziecięcych stylizacjach. Te ubranka świetnie wyglądają nie tylko w lookbooku, ale również na dzieciach. Zobaczcie. Autorzy zdjęć: Ewa, Pink Wings, Petitbackstage 

nosweet-10592952_688861007869362_3289563424111649843_n nosweet-10014803_702940866461376_2530562699311596993_o

Ubranka nosweet możecie kupić także w mamissima.pl oraz mousehouse.pl

Na koniec mamy dla Was niespodziankę. Wystarczy, że w komentarzach poniżej napiszecie co byście kupili na kwotę 150 zł w sklepie nosweet. Spośród wszystkich komentarzy wylosujemy jeden i nagrodzimy bonem na zakupy w sklepie nosweet właśnie na kwotę 150 zł.

Na Wasze komentarze czekamy od dziś do 14 października.

UWAGA! WYNIKI!

 

91 Ania 8 października 2014 o 22:28 Najchętniej wszystko bo uwielbiamy! Jednakowoż na teraz chustę z pomponami dla małej N. lub najlepszą na świecię bieliznę dla Tyma.
Anię poprosimy o kontakt na mejla ladnebebe@gmail.com w celu omówienia realizacji nagrody. Gratulujemy!

125 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.