buty dla dzieci współpraca reklamowa

Noś dobre buty jak my!

Kup zimowe buty Sprandi Kids w CCC

Noś dobre buty jak my!
materiały prasowe

Dobre buty zimową porą to mus i basta! Rozsądek nakazuje, by solidnie przyodziać stopy, aby te mogły właściwie spożytkować energię zaczerpniętą z pierogów i makowców. A zatem – do dzieła!

Nie ma to jak kopiasta dawka śniegu, w którym się można kąpać, turlać na boki, przykrywać i znów strzepywać, na okrągło. Zima sama w sobie jest prezentem, ale wymagającym. Bez solidnej podstawy, czyli mocnych, wodoodpornych i ciepłych butów, nici z zabawy. Z pomocą przychodzi najnowsza zimowa kolekcja marki Sprandi Kids, dostępna w sklepach CCC – obecnie w obniżonej cenie. Zobaczcie, jak cztery zapobiegliwe mamy: Pola, Aleksandra, Milena i Marta przygotowały na zimę w oparciu o nią swoje dzieci.

NADMORSKIE OPOWIEŚCI

Znacie ten widok? Opustoszałe plaże, fale z łoskotem rozbijające się o brzegi? Polskie morze w zimowym czasie to wymarzony kierunek podróży z dziećmi, także po to, by złapać duży haust świeżego nadmorskiego powietrza. Aby przygotować córki na spotkanie z silnym wiatrem i dojmującym chłodem, Pola Walentkowska pamiętała o wygodnych trzewikach z ociepleniem i podeszwą skutecznie izolującą od podłoża. Wszyscy gotowi i można już iść na spacer nad morze.

Łucja i Aniela mają na sobie beżowy komin, trzewiki Sprandi Earth Gear i kozaki Sprandi Earth Gear.

ZIMA W MIEŚCIE

Zima w mieście może się okazać całkiem udana, jeśli tylko pomysłów na przygody wam nie zabraknie. Ola to wytrawna podróżniczka i każde wyjście w miasto potrafi przekuć w ciekawą eksplorację – tym razem tropami architektury. Dlatego o jej pomysłowość się nie martwię, bo osiąga ona ten sam wysoki poziom jak zapobiegliwość. Solidne przygotowanie na zimowe wycieczki jest bardziej niż wskazane, aby nic nie przeszkodziło w spacerach po zabytkach architektury. Pokonacie wszelkie oblodzone schody, mając na stopach trzewiki wyposażone w sprytny bieżnik, który ułatwi utrzymanie równowagi na trudnych do pokonania powierzchniach. Przewodniki w dłoń i ruszamy w miasto!

Alan i Fabian mają na sobie trzewiki Sprandi Earth Gear, ciemnoszarą bluzę z kapturem Sprandi, komin ze ściągaczem, skarpety Sprandi.

TRENUJEMY, NIE ŚPIMY!

W czasie zimy dzieci się nie nudzą – trenują wspinaczkę wysokogórską na tym, co dostępne pod ręką. W górę i w dół po stromych schodach, i jeszcze na boki – i nogi Mai i Mili już całe w radości. A żeby rozbawić także stopy, ich mama Milena odziała je w antypoślizgowe kozaki zapinane na rzepy, trzymające w ryzach kostkę i ułatwiające utrzymanie stabilnej postawy. Przy takim przygotowaniu można nawet zanieść młodszą siostrę do domu na plecach!

Maja i Mila mają na sobie białe skarpetki, bluzę Sprandi z kapturem, kozaki Sprandi Earth Gear.

 

CIEPŁO, CIEPLEJ, NAJCIEPLEJ

Z mamą najcieplej, czy to w zaśnieżonym plenerze, czy w przytulnej kawiarni. Znużeni zimowymi wybrykami, stawianiem bałwanów w rzędach po 5 i niekończących się bitwach na śnieżki, Janek i Henio odpoczywają przy aromatycznej herbacie. Bo jeszcze przed chwilą tyle się działo! Ich stopy też mają się świetnie, bo ich mama Marta wybrała dla nich trzewiki Sprandi, dające komfort, stabilność i werwę do zimowej zabawy. Tym przyjemniejszej, że zaraz po niej czeka przyjemny relaks w maminych objęciach.

Janek i Henio mają na sobie granatowe trzewiki Sprandi Earth Gear, szare trzewiki Sprandi Earth Gear, czarną bluzę Sprandi, bluzę Sprandi w kolorze khaki.

Marta ma na sobie trzewiki Sprandi Earth Gear.

Wszystkie, w tym także zimowe, buty Sprandi Kids znajdziecie tu.

 

Dodaj komentarz