szorty w Ładne Bebe

Nomadmum81 radzi: daj się zatrudnić!

Najnowszy ebook Olgi Legosz

Nomadmum81 radzi: daj się zatrudnić!
materiały prasowe

Olga Legosz, znana w sieci jako Nomadmum81, przed kilkoma dniami wydała swój ebook, wspierający w stresującym procesie szukania pracy.

Przeczytaj i pamiętaj, że szukanie pracy to też praca! – tym oto zaczepnym hasłem Nomadmum81 zaprasza do zapoznania się z jej ebookiem pt. „Daj się zatrudnić! O skutecznych metodach szukania pracy”. Olga zwykła działać mądrze, empatycznie i skutecznie, dlatego ebooka pobrało na tę chwilę 6 tysięcy osób. Ci, którzy nie mogli pozwolić sobie na zakup publikacji w pełnej cenie, mogli wybrać opcję kupna za symboliczną kwotę 5 zł.

https://www.instagram.com/p/ClW1WSQManz/

Olga Legosz, czyli Nomadmum81, jest współzałożycielką przedszkola terapeutycznego Blue Bees i Fundacji Sukces Pisany Szminką, a przede wszystkim mamą Tosi i Mai. Ebook jej autorstwa pt. „Daj się zatrudnić!” to kompendium wiedzy o poszukiwaniu pracy w dzisiejszych realiach. W świecie zdominowanym przez technologie, nastawionym na ludzi aktywnych i świadomych, a przy tym zdeterminowanych i nie bojących się wyjść poza schemat – przeczytacie na stronie internetowej. Olga zwraca w nim uwagę na to, jak istotne jest przygotowanie zindywidualizowanego CV. Wyjaśnia także, co mają wspólnego dokumenty aplikacyjne z SEO i z jakich powodów aktywność w mediach społecznościowych może, ale nie musi ułatwiać znalezienia zatrudnienia. Kolejną ważną składową poradnika jest informacja o miejscach, w których warto szukać zatrudnienia. Polecamy.

Zajrzyjcie także do naszych materiałów, w których Olga opowiadała nam o autyzmie oraz o kieszonkowym.

Wszystkie newsy znajdziecie w kategorii SZORTY.

Dodaj komentarz