Natula: Piechotą do lata

Naturalna kolekcja dla kobiet

Natula: Piechotą do lata
Sylwia Wyrwicka

Wakacje są od mikropodróży – tych w głąb kraju, i tych w głąb siebie. Obu towarzyszy natura, jak w nowej, letniej kolekcji polskiej marki, bazującej na organicznych tkaninach. Z tej wyprawy wcale nie trzeba wracać.

Natula to kameralna rodzima marka tworzona przez Natalię Marczak – kobiece ubrania z lnu, muślinu i bawełny organicznej, powstające w małej wrocławskiej pracowni. Jej filozofia jest przejrzysta jak splot wątku i osnowy w tkaninie – chodzi o to, by działać w zgodzie ze sobą, z szacunkiem dla relacji i dla Matki Ziemi. O tej czułości jest też najnowsza kolekcja Natuli „Piechotą do lata” – pochwała beztroski i natury w czystej postaci.

Spacerowym krokiem zbliżasz się do wakacji. Wspominasz wyprawy do rodzinnego sadu i pierwsze wyjazdy, przyglądasz się starym zdjęciom i beztrosce przeszłości. Nowa kolekcja Natuli towarzyszy Ci w tej mikropodróży jak najlepsza przyjaciółka – aż chce się zanucić wspólnie „Piechotą do lata!” – piękne prawda? To zapowiedź letniej odsłony zwiewnych ubrań polskiej marki – kwintesencja pachnącego owocami, rozgrzanego do czerwoności, jak pękate czereśnie, polskiego lata, w tym roku cennego jak nigdy. W tych rozkosznych kolacjach pod gołym niebem i w wydreptywaniu bosymi stopami trajektorii w sadach i ogrodach będą wam towarzyszyć wygodne części garderoby z metką Natuli. Lniane kopertowe sukienki z kieszeniami, spódnice midi, spodnie i topy z lnu, muślinu i bawełny – ultrawygodne i szyte z certyfikowanych tkanin. Sprawdzą się w te cudownie lepkie, upalne dni – równie dobrze spisując się na wsi, jak i w rozpalonym słońcem mieście.

Co powiecie na takie leniwe popołudnia ze stopami skąpanymi w trawie i ciałami otulonymi lnem i muślinem? My tak właśnie chcemy dreptać – piechotą do lata.

NATULA

Strona internetowa / Facebook / Instagram

Dodaj komentarz