Nalu: Przyjemność

Wybuch kobiecości

„Przyjemność” to tytuł nowej kolekcji marki Nalu, która splata się organicznie z kobiecym temperamentem, nastrojem i ciałem.

Nalu to hawajska nazwa fali oraz imię pieska Samii, przyjaciółki założycielki marki Oli Hanuszewicz. Kimona i sukienki projektu Oli to dokładnie ten typ ubrań, który powinien znajdować się w stałym wyposażeniu szaf i walizek. Pasuje do łóżka, kuchni, w podróży na drugą półkulę i podczas tej w głąb siebie, na spotkanie z przyjaciółką i kochankiem, w drodze do ogrodu, żeby nazbierać gruszek i rzodkiewek. Przyda się, gdy szukasz klocków pod łóżkiem i sznurujesz but ukochanemu przedszkolakowi. Domowa bogini nie musi nosić swetrów po kolana i spadających z pupy dresów, żeby z werwą ogarniać rzeczywistość. Mając na sobie kawałek łaskawej dla ciała tkaniny, prowadzisz je subtelnie i miękko. Suniesz sobie płynnie przez przedpokój w swojej kobiecej nieważkości. Umiłowana i miłująca. Dokładnie taka jak Ola, założycielka Nalu, która w prowadzeniu firmy odnalazła przyjemność, a we wspierającym ją w tej materii tacie – autorytet.

Właśnie dziś startuje przedsprzedaż ,,Przyjemności” – kolekcji, która wzięła swój początek od konkursu w Ładnebebe i rozbrajających komentarzy naszych Czytelniczek. Sukienki z gładkich i kwiecistych tkanin to wymarzony rynsztunek bogini domowego ogniska. Gładzą splątane włosy, tulą znużone ciało i wypytują, ile ci jeszcze spraw na dzisiaj zostało. Podążają krok w krok za kobietą i jej zmieniającą się figurą – czy jesteś w ciąży, czy karmisz piersią, czy spędzasz dzień po swojemu. Można się nimi swobodnie wymieniać i przechowywać latami, bo uszyte są tak, by służyć wszechstronnie, długo i najwierniej.

Sprawdźcie koniecznie nową kolekcję (dostępną tu), a wcześniej posłuchajcie głosu Oli.

*

CZYM NIE JEST PRZYJEMNOŚĆ

Tym, co nie jest dla mnie przyjemnością, jest pośpiech. On zabija całą przyjemność, ustawia na cel i wycofuje z tego, co tu i teraz. Stoisz w korku i myślisz, że powinnaś być kilometr dalej 5 minut wcześniej. Przyjemność czuję w byciu tu i teraz, w odpuszczeniu, w wydechu i rozluźnieniu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

CZYM JEST PRZYJEMNOŚĆ

Przyjemność splata się dla mnie z cielesnością. Lubię leżeć i się przytulać do ukochanego albo przyjaciółki. Zaczęłam myśleć o prowadzeniu firmy w kontekście przyjemności. Wydaje się, że to niemożliwe, bo to jest zadaniowe i nastawione na cel. Rzeczy, które muszą być zrealizowane. To nas zadowoli, a więc zadowoli nas przyszłość, której nie ma. Dlatego staram się tak zmienić zadanie. które mam do wykonania, by chociaż jeden element dostarczał mi radości. Którejś nocy musiałam pakować paczki, bo nie zdążyłam tego robić w ciągu dnia. Puściłam sobie muzykę disco, tańczyłam i pakowałam jednocześnie. I byłam w stanie sprawić, że ten ciężar i obowiązek stał się czymś absolutnie przyjemnym!

UBRANIA JAKO ŹRÓDŁO PRZYJEMNOŚCI

Jestem osobą ekspresyjną. Muszę siebie wyrażać. Dlatego śpiewam, tańczę, projektuję i szyję ubrania, a kolory i tkaniny oddają mój nastrój. To, jak chce się przedstawić światu. Kiedy jestem w ładnej sukience, czuję się dobrze ze sobą. Po prysznicu, zamiast szybko wrzucić na siebie rajtuzy i całą resztę, zakładam kimono. Czuję się wtedy jak kotka. Inaczej jem śniadanie i inaczej się poruszam. To jest właśnie moje dosypywanie szczypty przyjemności do wszystkiego, co robię.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

NALU JAKO KLUCZ DO PRZYJAŹNI Z TATĄ

Nigdy nie miałam dobrych relacji z tatą. Zawsze było nam trudno się porozumieć, choć oboje się staraliśmy. Ale gdy porzuciłam swoje hipisowskie życie i zaczęłam prowadzić biznes, mój tata odnalazł miejsce dla siebie w moim życiu. Teraz jest moim superdoradcą! Wszystkie historie o jego wyczynach jako przedsiębiorcy, które kiedyś mi nie imponowały, teraz są dla mnie wielkim WOW. A tata stał się dla mnie dużym autorytetem, czego się sama nie spodziewałam.

Nalu Bodywear Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.