Nailmatic Kids

Każda mała księżniczka marzy o pięknej sukience i kolorowym manicure. Tylko, jak pozwolić dziewczynkom na malowanie paznokci trującymi i szkodliwymi dla zdrowia lakierami? Mamy na to dzisiaj ciekawe rozwiązanie. Lakier Nailmatic Kids to 100% biodegradowalny francuski produkt niezawierający toulenu ani formaldehydu, dzięki czemu jego stosowanie nie wpływa w żaden sposób na małą płytkę paznokcia i jest bezpieczne dla zdrowia. Nailmatic Kids stworzyły dwie mamy, które stanęły jak wiele z nas przed dylematem, czy malować dzieciom paznokcie? Długo poszukiwały zdrowych i zmywalnych lakierów, które mogłyby stosować również dzieci. Tak powstały lakiery na bazie wody, niezawierające składników aromatyzujących. Lakiery zmywa się szybko i łatwo samą wodą, bez potrzeby używania zmywacza do paznokci. W przypadku ubrudzenia zabawek lub ubrań, nie trzeba też się martwić, że zostaną uszkodzone na zawsze. W ofercie Nailmatic Kids znajdziecie szeroką gamę kolorowych, pastelowych odcieni lakierów. Buteleczki, na których znajdują się namalowane uśmiechnięte buzie, są zapakowane w papierowe pudełka. W ofercie znajdziecie pojedyncze lakiery, ale też zestawy –trzy lub siedem sztuk. Lakiery kupicie tutaj. Zdjęcia:… Read more »

Każda mała księżniczka marzy o pięknej sukience i kolorowym manicure. Tylko, jak pozwolić dziewczynkom na malowanie paznokci trującymi i szkodliwymi dla zdrowia lakierami? Mamy na to dzisiaj ciekawe rozwiązanie.

Lakier Nailmatic Kids to 100% biodegradowalny francuski produkt niezawierający toulenu ani formaldehydu, dzięki czemu jego stosowanie nie wpływa w żaden sposób na małą płytkę paznokcia i jest bezpieczne dla zdrowia.

Nailmatic Kids stworzyły dwie mamy, które stanęły jak wiele z nas przed dylematem, czy malować dzieciom paznokcie? Długo poszukiwały zdrowych i zmywalnych lakierów, które mogłyby stosować również dzieci. Tak powstały lakiery na bazie wody, niezawierające składników aromatyzujących.

Lakiery zmywa się szybko i łatwo samą wodą, bez potrzeby używania zmywacza do paznokci. W przypadku ubrudzenia zabawek lub ubrań, nie trzeba też się martwić, że zostaną uszkodzone na zawsze.

W ofercie Nailmatic Kids znajdziecie szeroką gamę kolorowych, pastelowych odcieni lakierów. Buteleczki, na których znajdują się namalowane uśmiechnięte buzie, są zapakowane w papierowe pudełka. W ofercie znajdziecie pojedyncze lakiery, ale też zestawy –trzy lub siedem sztuk.

Lakiery kupicie tutaj.

Zdjęcia: Kasia Rękawek

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.