LuckyU: na szczęście!

Ubranie w radości nie przeszkadza

LuckyU: na szczęście!

Te ubrania są tarczą na marudność i narzekanie. Zaczynamy jesień radośnie, bez drapania i uwierania, bo w miękkiej dzianinie LuckyU.

Oczywiście, że marynarskie kołnierzyki i plisy grzecznych spódnic mają swój urok. Ale tylko na chwilę, na galowo. Tymczasem ta jesień będzie ciepła i złota, więc czeka nas bieganie, a nie grzeczne siedzenie. Słońce zaimpregnuje nas na wszelkie smutki. Nowa kolekcja LuckyU, polskiej marki stworzonej przez Dorotę Jasińską, otwarcie wybiera radość, kumplostwo i beztroskę.

Zapomnijmy o tym, że w bure miesiące dopada nas chandra i cieszyć się za bardzo nie wypada. Od dziś chcemy się chwalić, że mamy w życiu szczęście i dobrze nam się wiedzie. Dzieci nie trzeba przekonywać do tego, by otwarcie i bezwstydnie były po stronie czystej radości życia.
LuckyU to moda zrównoważona. Ubrania powstają w polskich szwalniach, są szyte w krótkich seriach, z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny. Mają nieprzekombinowane kroje i noszą się bardzo długo.

Obok uniwersalnych, uniseksowych koszulek, bluz czy spodenek w jesiennej kolekcji LuckyU znajdziemy spódnice i sukienki z rodzaju tych najwygodniejszych. Znowu świetna jest tonacja kolorystyczna całej serii: bliska barwom podstawowym, w wesołych odcieniach, w których zatrzymano wszystkie witaminy lata.

Ta kolekcja, podobnie jak poprzednia, zaprzyjaźniona jest ze światem przyrody, którego ochrona jest tak bliska właścicielce marki. Odnajdziemy to w nadrukach – z rybimi łuskami czy zwierzęcymi towarzyszami. A cudownie wielkie grochy niech idą z nami przez całą jesień i zimę, bo są jak dropsowe groszki.

Radości, przybywaj!