wózek

Na spacerze z Muuvo Quick 2.0

Wózek dla aktywnej mamy

Na spacerze z Muuvo Quick 2.0
Kinga Hołub

Definicji spacerów z dzieckiem jest pewnie tyle, co mam. Krótki dystans na drzemkę do osiedlowej piekarni czy kilometry po mieście z tysiącem spraw po drodze – którym teamem jesteście?

Aktywny tryb życia dla niektórych z nas jest jak tlen. Często nie zmienia się to nawet po pojawieniu się na świecie dziecka. Niekiedy dzień – przez wymóg większej elastyczności – staje się jeszcze bardziej dynamiczny, a my – maksymalnie mobilne. Brzmi znajomo? Szukamy wózka, który dopasuje się do stylu życia aktywnej mamy i równie energicznego malucha.

A razem z nami – Ola Ślósarczyk, instruktorka pływania, mama półtorarocznego Iwa i przyszła mama (gratulacje!). Bycie w biegu to dla niej proza dnia. Jak sprawdził się u niej wózek Muuvo Quick 2.0?

Nasza rodzina jest bardzo aktywna. Sport jest dla nas pasją, ale też sposobem na życie. Nic dziwnego, że nasz synek jest tak energiczny i rozbiegany. Odkąd zaczął się poruszać, stara się dotrzymać nam kroku. Nie zwalniamy tempa nawet na, z założenia spokojnych i powolnych, spacerach. Z tego względu potrzebujemy zwinnego i lekkiego wózka, którym uda się dotrzeć w ulubione zakamarki. Waga ma tu ogromne znaczenie – często jestem na spacerach sama z Iwem i ciężki wózek mógłby mnie mocno ograniczać. Poza tym lubimy być gotowi na różne punkty w rozkładzie dnia. Spontaniczne zakupy, drzemka, zmiana pogody – wiele może się zdarzyć w ciągu naszego dnia poza domem – mówi Ola.

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Ile pozornie zbędnych drobiazgów zmieści się w torbie – wiedzą tylko mamy. Dobrze, by w torbie w wózku i koszu znalazło się też miejsce dla tych naprawdę potrzebnych przedmiotów. Pokrowiec przeciwdeszczowy i przewijak, znajdujące się w zestawie z wózkiem, mogą przydać się w najmniej oczekiwanej chwili – to sprawdzone info! W dni spędzane poza domem, dzięki pojemnemu koszowi, wózek może stać się podręczną garderobą, spiżarnią i minisalą zabaw.

TO DOBRZE SIĘ SKŁADA!

To, że szybkość składania jest ważna, zauważa się (a może raczej odczuwa) szczególnie przy rozbieganym maluchu. Muuvo Quick 2.0 można niemal w mgnieniu oka złożyć i zarzucić na ramię. Dzięki specjalnemu uchwytowi można nosić go na ramieniu jak torbę. Dzięki lekkiej wadze (niewiele ponad 10 kg wózka spacerowego) te odcinki do pokonania z wózkiem na ramieniu nie dłużą się w nieskończoność. Po złożeniu wózek ma kompaktowe rozmiary i z łatwością zmieści się w bagażniku miejskiego samochodu. Co za wygoda!

RAZEM NAM PO DRODZE

Życie po dziecku się zmienia – to jasne, jednak wózek nie powinien być czynnikiem ograniczającym. Wręcz przeciwnie – powinien dostosować się do stylu życia rodziców i wspierać w codzienności. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wykorzystanym materiałom Quick 2.0 prowadzi się wyjątkowo łatwo i w jego towarzystwie zwinnie pokonuje się przeszkody. A na trasie spaceru, wbrew pozorom, może być ich całkiem sporo. Schody, nierówne nawierzchnie, wąskie alejki. Dobra amortyzacja zapewni komfortową jazdę w każdych warunkach. A wiemy, że miejskie labirynty z wysokimi krawężnikami i kostką bywają wyzwaniem niemniejszym niż leśne drogi.

Wygodna i funkcjonalna spacerówka będzie wsparciem i ułatwieniem przez cały intensywny dzień poza domem. Nawet gdy w międzyczasie przytrafi się drzemka. Siedzisko rozkłada się na płasko, a od świata można odgrodzić się rozszerzaną budką, co daje idealne warunki do wypoczynku. Mamie pozostaje znaleźć idealną ławkę na relaks albo… biec dalej!

Dane techniczne wózka Muuvo Quick 2.0:

  • waga całkowita: 10,65 kg
  • wymiary po złożeniu ramy: 62,5 cm/58 cm/27 cm
  • wysokość ramy: 103 cm

Produkty Muuvo znajdziecie w ponad 100 sklepach stacjonarnych w Polsce oraz online.

Dodaj komentarz