Tu można skomponować swoją wymarzoną, indywidualną wyprawkę oraz urządzić dziecięcy pokój, a przy okazji znaleźć piękną lampę lub inny uroczy drobiazg do domu. W Muppetshop rodzice otrzymują specjalną autorską broszurkę, Listę Wyprawkową. Eksperci Muppetshop wyszukali, przetestowali wiele marek. Rekomendują tylko to, co jest naprawdę sprawdzone i godne polecenia.
I tak w Muppetshop znajdziecie foteliki i wózki uznanych marek, jak również wszelkie akcesoria na spacery i podróże: ciepłe śpiworki, kocyki, nosidła, chusty. W ofercie znajdziemy również tekstylia: pościele, ubranka, ręczniki i szlafroki dla maluszków. Muppetshop przykłada ogromną wagę do jakości i naturalnych materiałów.
No i regularnie śledzi trendy i nowości, które pojawiają się na świecie. Dlatego po modowe zegarki Papwatch, naszyjniki Pop Cuties, czy plecaki Mueslii wpadają także nastolatki i całkiem dorośli klienci. Podobnie jest z meblami: projektanty znanych designerów pasują do przestrzeni dla dzieci i tych całkiem dorosłych. W Muppetshop czekają lampy, meble, tapety i inne akcesoria do aranżacji wnętrz. Od niedawna w Muppetshop możecie zobaczyć również kultowe produkty marki VITRA.

muppetshop na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas