Tu można skomponować swoją wymarzoną, indywidualną wyprawkę oraz urządzić dziecięcy pokój, a przy okazji znaleźć piękną lampę lub inny uroczy drobiazg do domu. W Muppetshop rodzice otrzymują specjalną autorską broszurkę, Listę Wyprawkową. Eksperci Muppetshop wyszukali, przetestowali wiele marek. Rekomendują tylko to, co jest naprawdę sprawdzone i godne polecenia.
I tak w Muppetshop znajdziecie foteliki i wózki uznanych marek, jak również wszelkie akcesoria na spacery i podróże: ciepłe śpiworki, kocyki, nosidła, chusty. W ofercie znajdziemy również tekstylia: pościele, ubranka, ręczniki i szlafroki dla maluszków. Muppetshop przykłada ogromną wagę do jakości i naturalnych materiałów.
No i regularnie śledzi trendy i nowości, które pojawiają się na świecie. Dlatego po modowe zegarki Papwatch, naszyjniki Pop Cuties, czy plecaki Mueslii wpadają także nastolatki i całkiem dorośli klienci. Podobnie jest z meblami: projektanty znanych designerów pasują do przestrzeni dla dzieci i tych całkiem dorosłych. W Muppetshop czekają lampy, meble, tapety i inne akcesoria do aranżacji wnętrz. Od niedawna w Muppetshop możecie zobaczyć również kultowe produkty marki VITRA.

muppetshop na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot