Mrugała zapowiada jesień

w burgundzie i granacie

Jak to jest możliwe: tworzyć buty z sezonu na sezon, zachowując swój autorski sznyt, a jednocześnie dodając do niego nowoczesne i bardzo modne motywy? Jak to jest możliwe: tworzyć takie buty dla dzieci, które godzą estetykę z oczekiwaniami rodziców?

Mrugała to potrafi. I jedno, i drugie. A tak naprawdę siostry Mrugała: Kaja i Magda, które tworzą buty z prawdziwej pasji i miłości do projektowania. To widać! W ich procesie tworzenia ważnych jest kilka rzeczy, które składają się na produkt finalny – superfajne buty dla dzieci!

Przede wszystkim jakość. Buty Mrugała powstają w małej fabryczce na Podhalu – z naturalnych skór, włoskich membran, wykonane rękoma doświadczonych rzemieślników. Pamiętacie ten post?

Po drugie, ergonomia bucika dziecięcego. Buty Mrugała są i zdrowe, i wygodne. Dodatkowo zapewniamy, że jeśli wasze dzieci znajdą swoje mrugałki, innych nie będą chciały nosić. To buty, które dobrze grają ze stopą dziecka. Nie wykrzywiają jej, dbają o jej postawę i ułożenie.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Po trzecie, dziewczyny wiedzą, co lubią dzieci i jak je zachęcić do noszenia butów. Mrugały po prostu cieszą dzieciaki. Buźki królików, pand czy jednorożców na stałe wkomponowały się już w nasze obuwnicze wybory. Co sezon mamy swojego ulubionego zwierzaka. W tym stawiamy na jelonka.

Magda i Kaja kochają dobry design. Buty Mrugała mają dobrze wyglądać i nie przytłaczać ilością zdobień czy kolorów. Mają pasować do wielu rzeczy – zarówno tiulowego tutu, jak i podartych dżinsów. Mają się podobać, zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, a wiele modeli można traktować jako opcje unisex – i my to bardzo lubimy! Szczególnie, jeśli siostra może dziedziczyć buty po bracie i na odwrót.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dziewczyny odważnie realizują swoje wizje, nie tylko jeżeli chodzi o produkt, ale również w temacie tego, jak pokazują go na sesjach zdjęciowych. Wiedzą, że but to nie tylko but, ale także cały świat wokół niego. Każda z sesji Mrugała to prawdziwa perełka. Dziewczyny mają jasno postawione cele wizualne i realizują je, nie patrząc na to, co się dzieje dookoła. Mariaż wieloletniego doświadczenia i świeżego spojrzenia to recepta na rodzinny biznes, który nie traci rozpędu.

Ostatnia kolekcja i sesja są na to najlepszymi dowodami. A my znowu, jak co sezon, jesteśmy pod wrażeniem i trudno będzie nam wybrać jeden model dla naszych dzieci. I nas samych, bo cieszy niezmiernie, że dziewczyny dbają również o dorosłych. W tym sezonie też będziemy się nosić w Mrugałach!

Zerknijcie na nasze wybory w propozycjach poniżej.

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.