Morley

wiosna / lato 2015

Okres poświątecznych wyprzedaży powoli dobiega końca, a to nieodzowny znak, że nadchodzi sezon wiosenno - letnich kolekcji. Uwielbiana przez nas od dawna, belgijska marka Morley, zaprezentowała właśnie swój najnowszy lookbook wywołując nasz jednogłośny zachwyt i potęgując dokuczliwą tęsknotę za latem.

Firma, założona w 2010 roku przez projektantkę Anouck Robyn, od początku swojej działalności przykuwała uwagę wysmakowanymi sesjami zdjęciowymi, które charakteryzują się swobodną atmosferą, luzem i unikaniem przesadnego stylizowania dzieci, często fotografowanych w otoczeniu przyrody, w towarzystwie czworonożnych przyjaciół lub w skromnych lecz klimatycznych wnętrzach.

morley_ladnebebe_10

 

Morley_ladnebebe_20

Ubrania Morley produkowane są wyłącznie w Belgii i Tunezji i słyną z użycia luksusowych tkanin, takich jak: wełna merynosów, angora i doskonałej jakości bawełna. Styl marki, począwszy od jej pierwszej kolekcji, urzeka subtelnym, niewymuszonym szykiem i elegancją. To sprawia, że ubranka Morley nadają się zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. I w tej kolekcji dominuje nowoczesny klimat z nutką melancholii, pełen dziewczęcego uroku.

morley_ladnebebe-13

morley_ladnebebe_29 morley_ladnebebe_28

Najnowsza kolekcja marki to eklektyczna mieszanka różnego rodzaju materiałów, faktur i wzorów łączących się w spójną i zaskakującą całość. Od początku do końca przepełniona jest kontrastami – obok przepięknych kwiatowych motywów, mozaikowych deseni, metalicznych złotych nadruków i żywych kolorów, znajdziemy także delikatne pastele i gładkie bawełniane tkaniny.

Morley_ladnebebe_20 morley_ladnebebe_19

 

morley_ladnebebe_15

Choć całość dedykowana jest głównie dziewczynkom – cudowne zwiewne sukienki i rozkloszowane, szerokie spódnice – to również i chłopcy znajdą tu coś dla siebie. Nasz ulubiony zestaw to bez wątpienia błękitna sukienka Bonnie z motywem kwitnących gałązek w połączeniu z niesamowitą graficzną marynarką. Dla starszych dziewczynek wszystkie propozycje są zdecydowanie bardziej wyrafinowane i utrzymane w neutralnej, romantycznej palecie barw.

morley_ladnebebe_14 morley_ladnebebe_12

Morley_ladnebebe_4

Na stronie marki możecie obejrzeć zarówno jej najnowszą kolekcję, jak i poprzednie sesje zdjęciowe – ale ostrzegamy, że można zatracić się bezpowrotnie!

www.morleyforkids.be/home

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.