Monika i Iga w kosmosie

Bliżej gwiazd z Colorshake

Grudzień jest szybki, ale potrafi być jak gwiezdny pył, pełen tajemnic, blasku i piękna. Joginki, Monika i Iga dobrze o tym wiedzą 

Czas wspólnego bycia w gwiazdach, to ich czas bycia razem. Blisko, rozświetlając ciemność, chętnie pobudzając ciała ćwiczeniami, uspokajając umysły oddechem i wypełniając serca radością. To ich wszechświat. Spędźcie chwile z Moniką, nauczycielką jogi i jej dziewięcioletnią córką Igą, dziewczyną o wielu pasjach, talentach i miłościach. 

Marka Colorshake, projektująca dla ludzi szukających swoich własnych dróg, podarowała dziewczynom swoje kosmiczne wzory, jak wyszedł ten układ? Zobaczcie sami. 

Oddaję głos Monice, podpowie, jak zwolnić i dotknąć gwiazd. 

 

 

*

Bliżej gwiazd

Iga uwielbia grudniowy czas. Codziennie rano czeka na śnieg i jak każde dziecko na świecie pisze list do świętego Mikołaja, którego od początku miesiąca wypatruje na niebie. W dzień Bożego Narodzenie od rana szuka pierwszej gwiazdki. Dla mnie grudzień to pośpiech i za mało światła, dlatego chętnie przyklejam się do jej obserwacji. Gwiazdy, niebo, magia i czary pomagają nam w ten intensywny czas. To wtedy najchętniej odwiedzamy Planetarium i oglądamy rozgwieżdżone niebo, by wiedzieć potem, gdzie szukać tej pierwszej wigilijnej, żeby tylko jej nie przeoczyć. Każdy gwiazdozbiór opowiada jakąś historię, uwielbiamy je, potem wymyślamy własne tworząc nowe gwiazdozbiory. Nadajemy im różne kształty i nazwy, staramy się je umieścić w naszej przestrzeni.

Iga ma na sobie: bluzkę, bluzę, spódnicę i legginsy z linii Cosmos. Monika wybrała: bluzę i legginsy z linii Eyes Black. 

*

Asany jak gwiazdozbiory

Czasami gwiezdne historie łączymy z jogą. Uwielbiam ćwiczyć, to moja pasja, mój zawód i mój cały wszechświat. W jodze ćwiczenia-asany nazywają się często jak zwierzęta np. Kobra Bhujangasana, Adho Mukhta Svanasana czyli Pies, Garudasana – Orzeł, to tak jak gwiazdozbiory na niebie: Barana Aries, Caris Maior czyli Wielki Pies, Leo – gwiazdozbiór Lwa. Joga, to nasz prywatny kosmos. Lubimy wspólnie być, to nas łączy, dzięki temu możemy być blisko siebie w te grudniowe krótkie dni, gdy ciemno, zimno i jakoś tak szybko. Kochamy siebie i czas który sobie dajemy.

 
Iga ma na sobie: bluzkębluzęspódnicę i legginsy z linii Cosmos. 
Monika wybrała: bluzkę Eyes White i legginsy Eyes Black

*

Kocham Cię jak stąd do księżyca i z powrotem

Gdy zmęczymy się kosmiczną praktyką jogi, układamy puzzle albo gramy w jakąś grę, chociaż czasami po prostu tulimy się do siebie albo nieziemsko gilgamy na łóżku. Tak nam mija ten miesiąc… Miesiąc chaosu, ale też oczekiwania.

Monika ma na sobie spódnicę St. Tropez Silver

Opowiedzcie nam o swoich wszechświatach. Jak dotykacie gwiazd? 

Wszystkie ubrania z kolekcji Colorshake znajdzie tu.

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.