tekstylia

Molinoo

wierzy w uniwersalną moc piękna

Molinoo

Tutaj inspiracje są czerpane z natury i… marzeń o przygodzie. Polska marka MOLINOO łączy w sobie odpowiedzi na wiele pytań. Na przykład na to, jak piękne wnętrze ubrać w tekstylia, czy jak zadbać o nasze poczucie bezpieczeństwa. Poznajcie polska markę pościelową, która powstała z inspiracji zebranych niemal na całym świecie.

Retro styl prosto z Hiszpanii i Francji w połączeniu z amerykańską klasyką i skandynawskim designem. A wszystko w zgodzie naturą, która jest niezwykle ważna dla założycielki marki MOLINOO – Kasi. Kasia to marzycielka i podróżniczka, a zawodowo inżynier specjalizująca się w zielonej energetyce. Przykładająca wagę do troski o środowisko. Nic więc dziwnego, że w MOLINOO również dokłada wszelkich starań, aby opowieść, którą pisze, pracując nad kolekcjami pościeli dla dużych i małych, była pełna mądrych i racjonalnych rozwiązań.

 

MOLINOO to pościele wykonane w stu procentach z bawełny satynowej. Pięknej, naturalnej tkaniny, której splot sprawia, że jest jeszcze bardziej gładka i delikatniejsza niż zwykła bawełna. Kolekcje dopełniają muśliny bawełniane, którymi prawdopodobnie każda mama chciałaby otulić maluszka. Delikatne wzory, wysoka jakość miękkich materiałów, a wszystkiemu towarzyszy potrzeba wypuszczania w świat produktów, które wypełnią nasze wnętrza dobrym designem. Takim, który pozostanie z nami na dłużej, na lata. 

Za marką stoi troska o Matkę Naturę w całym procesie produkcji. MOLINOO wspiera rodzime małe manufaktury i lokalne szwalnie. W dobie tanich produkcji w krajach najuboższych poszanowanie dla ludzkiej pracy jest dla marki kwestią bardzo istotną.

 

Pościele, kocyki, ochraniacze na łóżeczka, otulacze i poduszki MOLINOO to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają dobry design, jakość, funkcjonalność i prostotę. Tekstylia są stworzone z myślą o osobach szukających niemasowych dodatków. Kolekcje harmonijnie łączą elegancką klasykę i minimalistyczną nowoczesność.

Pure Molinoo to zwiewność i finezja. Śmiałe jednobarwne tkaniny z oryginalnymi i zaskakującymi wykończeniami. Horses ucieczka przed nudą i szarością dnia codziennego. Majestatyczne piękno, pobudzające wyobraźnię. Into The Woods – świat leśnych przyjaciół, który zaproszony do domowego ogniska, wypełni wnętrze prostotą i pięknem natury.

Autorskie wzory MOLINOO to ważny aspekt marki. Są jej wizytówką i dobrze pokazują styl, którym kieruje się założycielka. Każdy projekt inspirowany jest naturą. Każdy spacer, wizyta w lesie przekłada się na kolejne pomysły, których nie brakuje i które z kolei przekładają się na nowości, o które marka na bieżąco uzupełnia swój sklep. MOLINOO to dobra energia, kumulacja detali, kolorów, dobrych rad przyjaciół i bliskich. A wszystko z myślą o ciepłej, domowej przestrzeni, dającej poczucie komfortu i odpoczynku.

*

Post powstał przy współpracy z marką Molinoo.

Więcej o MOLINOO przeczytacie tutaj.