Molinoo łączy w sobie odpowiedzi na wiele pytań. Polska marka pościelowa powstała z inspiracji zebranych niemal na całym świecie.

Retro styl prosto z Hiszpanii i Francji w połączeniu z amerykańską klasyką i skandynawskim designem. Pościele wykonane w stu procentach z bawełny satynowej. Pięknej, naturalnej tkaniny, której splot sprawia, że jest jeszcze bardziej gładka i delikatniejsza niż zwykła bawełna. Kolekcje dopełniają muśliny bawełniane, którymi prawdopodobnie każda mama chciałaby otulić maluszka.

Pościele, kocyki, ochraniacze na łóżeczka, otulacze i poduszki Molinoo to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają dobry design, jakość, funkcjonalność i prostotę. Tekstylia są stworzone z myślą o osobach szukających niemasowych dodatków. Kolekcje harmonijnie łączą elegancką klasykę i minimalistyczną nowoczesność.

Molinoo to dobra energia, kumulacja detali, kolorów, dobrych rad przyjaciół i bliskich. A wszystko z myślą o ciepłej, domowej przestrzeni, dającej poczucie komfortu i odpoczynku.

molinoo na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas