kolekcje

Moda prosto z Islandii

Nowa kolekcja Iglo + Indi Jesień-Zima 2017/18

Moda prosto z Islandii

Przyszły sezon jesienno-zimowy zapowiada się obiecująco! Szczególnie w przypadku marki iglo+indi, która – choć pochodzi z islandzkiej krainy lodu – wniesie w ten sezon dużo ciepła i pozytywnej energii!

Może się wydawać, że nowa kolekcja iglo+indi jest totalnym misz-maszem estetycznym, ale nic bardziej mylnego. Jeśli zapoznamy się z filozofią marki, którą obrazują wszystkie kolekcje od 2008 roku, zrozumiemy jak bardzo jest ona przemyślana.

Według projektantki i założycielki, Helgi Ólafsdóttir, dziecko jest indywidualnością, małym artystą, który na każdym kroku wyłapuje z otoczenia kolory, kształty i wzory. Na ubraniach próżno szukać nudy. Choć kroje są dość klasyczne, to feeria starannie dobranych barw sprawia, że dzieci chcą nosić te ubrania i przede wszystkim zestawiać je według własnego gustu. A do tego wszelkiego rodzaju kształty i motywy pojawiające się na tkaninach. W tym sezonie są to m.in. kwiaty, bo kto powiedział, że te zarezerwowane są tylko na ciepłe wiosenno-letnie dni? Chłopięce, delikatne moro, napisy, postaci zwierzaków – sowa i egzotyczne, ręcznie malowane papugi, przywodzące na myśl najpiękniejsze, wakacyjne chwile, są naszym faworytem!

Totalnie zauroczyły nas też podkolanówki z motywem oczu i ust lub grochów, które pozwolą dodać luzu każdej stylizacji. Poza kolorystyką i printami, najnowsza kolekcja pełna jest rozmaitych faktur i tkanin. Małe damy, marzące o księciu z bajki ucieszą sukienki z delikatnego tiulu – żadna mała dziewczynka się mu nie oprze! Do tego sztuczne futerko, jako alternatywa do jesiennego płaszcza albo po prostu jako fajny dodatek w przebieranej zabawie, to strzał w dziesiątkę w tej kolekcji.

I jak wrażenia po obejrzeniu kampanii do najnowszej kolekcji? Jest moc, prawda?

Kolekcje iglo+indi kupicie tu.

Opracowała: Maja Naskrętska