SS 2020

MKTP KIDS

Mój Kraj Taki Piękny projektuje dla dzieci

MKTP KIDS

Oto premierowa kolekcja marki Mój Kraj Taki Piękny, w całości dedykowana dzieciom. Dzieciństwo rządzi się swoimi prawami – chce błądzić, szaleć, wspinać się i skakać, a do tego potrzebne jest odpowiednio kolorowe, wytrzymałe i bezpieczne zaplecze. A założycielki MKTP mają tego pełną świadomość.

Same byłyśmy dziećmi i doskonale pamiętamy, że dzieciństwo to wcale nie jest taka prosta sprawa – przyznają założycielki Mój Kraj Taki Piękny. I zgodnie z tą ideą budują modową strategię i realizują kolekcję, która pomaga stawiać czoła nieprzewidywalnej, dziecięcej codzienności. Jak same twierdzą, pomysł na stworzenie linii dla dzieci wpadł im do głów już na początku istnienia marki, zwłaszcza że rodzice wielokrotnie pytali, kiedy będą mogli ubierać w ubrania marki także swoje pociechy. Decydującym momentem był fakt zostania mamą przez jedną z założycielek, co pozwalało jej także testować wytrzymałość ubrań w domowych pieleszach. Tak oto powstała linia bestsellerów MKTP dedykowana dzieciom i dorosłym, bowiem rzeczy z dziecięcej kolekcji to wierne odwzorowanie najpopularniejszych modeli z damskiej kolekcji: peleryny i płaszczobluzy. Jedynym elementem różniącym wersję dla dzieci i te dla dorosłych jest wykończenie rękawów – w pelerynach i bluzach dla dzieci wszyto ściągacze, które przedłużają żywotność ubrania. Pelerynę wzbogacono także o zapięcie, pozwalającą ubraniu szczelnie otulić zmarzlaka, chroniąc go przed kaprysami pogody.

MKTP Kids to hołd złożony dziecięcej modzie uniseks. W płaszczobluzach i pelerynach może pomykać całe rodzeństwo. Można nimi dowolnie żonglować w swoich stylizacjach, bawić się i bez ustanku nimi wymieniać. Taką wolność to my lubimy! Kolory też pozostawiają spore pole do manewru: krem, marsala, niebieskości, bakłażany i czerń zagrają czysto i bez pudła z resztą garderoby. Warto przypomnieć, że każdy z produktów został uszyty w Polsce, ze świetnych jakościowo tkanin i przy poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

Sprawdźcie też najnowszą kolekcję dla kobiet, której bazą są komfortowe, bawełniane longsleeve’y oraz T-shirty z dwoma wariantami dekoltu: w serek i okrągłe. Subtelnie taliowane, sprawdzą się przy okazji rozmaitych stylizacji, także warstwowych, niezmiennie podkreślając sylwetkę i dając ciału oddychać.

PS Zajrzyjcie też do rozmowy z założycielkami i publikacji poświęconej kolekcji dla dorosłych. Może stworzycie z dzieciakami modny team?

*

Strona internetowa / Facebook / Instagram

Zdjęcia wykonali: Michał ObrzutAgata Siupka-Mróz.

Materiał powstał we współpracy marką Mój Kraj Taki Piękny Kids.

 

Dodaj komentarz