design niemowlę

Minimalistyczni pomocnicy: nowości kindaj

Redakcyjne odkrycie

Minimalistyczni pomocnicy: nowości kindaj

W urządzeniach ułatwiających codzienność z małym człowiekiem lubimy i cenimy takie rozwiązania, które przy swej minimalistycznej formie dają maksymalnie dużo opcji użytkowania. I mamy w tym temacie nowe odkrycie!

Mowa o polskiej marce kindaj, która serwując cztery niezbędne produkty dla dzieci i rodziców, błyskawicznie zdobyła serca tych drugich. Dziś bierzemy pod lupę cztery nowości: minimalistyczne, bardzo utylitarne rzeczy, które warto zanotować na liście wyprawkowej niemowlaka. Z opinii znajomych rodziców i na bazie swoich obserwacji wiemy, że złota (a w zasadzie śnieżnobiała) czwórka kindaj wpisuje się w rodzinne potrzeby, gdy na domowym pokładzie pojawi się maleństwo. Za co polubiłyśmy te produkty? Za spełnianie rodzicielskich wymagań, za łatwość w obsłudze (przy niemowlaku – bezcenne!), za piękny minimalistyczny design, za wielozadaniowość (produkty 2w1) i za to, że oszczędzają czas i pieniądze (świetna jakość w przystępnej cenie). Jesteście ciekawi czwórki bohaterów codzienności z kindaj? Oto oni.

KINDAJ STEAMBY – PODGRZEWACZ DO BUTELEK Z FUNKCJĄ STERYLIZACJI 

Jaką temperaturę powinno mieć mleko w butelce, które podamy maluchowi? Czy podgrzany słoiczek nie jest za ciepły? A może za zimny? Rozwiązaniem w temacie pierwszych posiłków jest podgrzewacz do butelek z funkcją sterylizacji – wystarczy umieścić w nim wodę i butelkę czy słoiczek, a następnie wybrać tryb, do którego urządzenie ma przypisane domyślne temperatury: dla mleka i jedzenia. To ułatwi pracę rodzicom! I tu mamy dużo dobrych wieści: podgrzewacz kindaj steamby to urządzenie 5w1. Dokładnie 5 funkcji! Jego tryb działania pozwoli wam rozmrozić mleko, podgrzać mleko – zarówno mamine, jak i modyfikowane – albo posiłek w słoiczku czy butelce, a do tego wysterylizować naczynie parą, co oznacza: bez detergentów. W kindaj steamby zmieszczą się 2 butelki (maksymalnie 18 i 19 cm). Wielki plus za dotykowy panel sterowania i klawisze skrótu, które ułatwiają i przyspieszają procedurę. Urządzenie działa samo, a mama może w tym czasie… zrobić sobie upragnioną kawę.

Podgrzewacz do butelek z funkcją sterylizacji kindaj steamby kupicie tutaj.

KINDAJ COOKBY – ROBOT KUCHENNY DO GOTOWANIA NA PARZE

Ręka w górę, kto – zostając rodzicem – zmienił podejście do gotowania? W kierunku tego zdrowszego, oczywiście! Domowe posiłki są na wagę złota, podobnie jak sprytny pomocnik, który ułatwi gotowanie: dla malucha i dla siebie. Bierzemy pod lupę robota kuchennego kindaj cookby do gotowania na parze. Wniosek numer 1: urządzenie jest intuicyjne w obsłudze – tak minimalistyczne jak jego forma. Ma tylko jeden przycisk-pokrętło, które rozpracujecie w mig. Pozwala gotować jedzenie na parze, a to oznacza zdrowie przez duże Z, bo nie tracimy cennych składników brokułów czy marchewki, a do tego miksuje je jak pro! Kto chętny na purée z batata? A może owocowe smoothie? – bo kindaj cookby sprawdza się także do przyrządzania domowych koktajli. Przyznajemy mu też wysoką notę za rzecz przyziemną, acz istotną – wszystkie ruchome elementy robota można myć pod bieżącą wodą, a dzbanek (z wytrzymałego tritanu) nawet w zmywarce. Co by tu dziś przyrządzić na obiad?

Robota kuchennego kindaj cookby kupicie tutaj

KINDAJ MILKBY – LAKTATOR ELEKTRYCZNY PODWÓJNY, Z FUNKCJĄ ASPIRATORA KATARU 

Czy urządzenie – poza tym, że jest pomocne – może być czułe? Może, a dowodem na to jest laktator elektryczny kindaj. Wiemy, ile stresu kosztuje młode mamy odciąganie pokarmu i jak ważne jest wspieranie naturalnego karmienia, dlatego bazą działania laktatora jest jego skuteczność i delikatność. Kindaj milkby ułatwi mamom drogę mleczną, biorąc pod uwagę, że każde ciało jest inne, tak jak różne są potrzeby. Ma aż 9 poziomów ssania, w tym tryb, który pozwala na wyciągnięcie płaskiego lub wklęsłego sutka, stymulację, czy odciąganie mleka. Wielki plus za nowoczesny tryb bioniczny, czyli taki, który imituje częstotliwość ssania malucha. Urządzenie cichutko pracuje, jest lekkie i bezprzewodowe (ładowane przez USB) – pozwala na przemieszczanie się i używanie go w każdym miejscu. W zestawie otrzymacie także dwie butelki 160 ml, pozwalające na odciągnięcie i przechowanie pokarmu. I jeszcze jedno – laktator elektryczny kindaj ma w swej „podwójnej” nazwie aspirator, a to oznacza, że możecie szybko wymienić końcówkę i zamienić go w podręczny aspirator kataru. Tyle dobra w jednym urządzeniu, które posłuży nam dłużej!

Laktator elektryczny kindaj kupicie tutaj

PODGRZEWACZ DO CHUSTECZEK NAWILŻANYCH KINDAJ WIPEBY

P jak pielęgnacja i P jak podgrzewacz do chusteczek nawilżanych kindaj – nasz czwarty ulubieniec, którego warto mieć pod ręką w kąciku do przewijania niemowlaka. Wiecie, że to jedno z pierwszych takich urządzeń w Polsce? Jest niewielki, ma uniwersalną, minimalistyczną formę, zatem spokojnie dopasujecie go do każdego wnętrza. Pomieści w sobie 100 chusteczek nawilżanych, które podgrzewa do temperatury ciała malucha, utrzymując ową temperaturę aż do ostatniej chusteczki. Kindaj wipeby jest jak klasyczne pudełko na chusteczki, tylko lepszy, bo je ogrzewa, uprzyjemniając pielęgnację. Wiedzcie też, że nie wysusza chusteczek i ich nie przegrzewa. Jest jeszcze bonus dla mam! Podgrzewacz ma dodatkową szufladkę, w której możemy umieścić i ogrzać maseczki w płachcie. I tak każdy ma swój kawałek w codziennej trosce o ciało.

Podgrzewacz do chusteczek nawilżanych kindaj kupicie tutaj

Cieszy nas, że w Polsce powstają produkty na światowym poziomie, spełniające wymagania troskliwych (i umówmy się – zmęczonych) młodych rodziców. Które z nowości kindaj przydałoby się wam najbardziej, rodzice maluchów?

kindaj

www / Instagram / YouTube

Materiał powstał przy współpracy z marką kindaj.

Dodaj komentarz