Minimalista

Minimalista. Nowe oblicze homewear.

Kolekcja COZY 2020

Minimalista. Nowe oblicze homewear.
Karolina Świątek

Zadomowiłyśmy się w dresowych bluzach i wygodnych spodniach. Koszule kurzą się w szafie. Jeśli masz wrażenie, że non stop chodzisz w dresach, to dobrze – spodoba ci się nowa kolekcja marki Minimalista dla mam i dzieci.

Jeśli czegoś nas ten lockdown nauczy, to na pewno tego, jak o siebie zadbać. Nie męczyć się w krawatach, marynarkach, dopasowanych spodniach. Home office z dziećmi na Zoomie jest wystarczającym wyzwaniem. Chcemy czuć się wygodnie, wtulić w miękką biobawełnę, schować się w niej i czasem powiedzieć całemu światu „nie ma mnie”. Otóż jesteśmy i prezentujemy się nadzwyczaj efektownie, redefiniujemy domowy look – w bluzie i getrach marki Minimalista z nowej kolekcji COZY dla mam i córek. Przytulnie, brzmi dobrze. Oj tak, chcemy się wtulić w drugą osobę, szukamy w tych niepewnych czasach czułości dla innych i dla siebie.

Minimalista to marka, która wyrosła z przekonania, że to kobiety mają moc. No bo kto, jak nie my? Królowe codzienności, nawet w entym dniu domowych aresztów wyglądamy pięknie. Starczą ulubione dżinsy, bluza z bufkami w smacznym kolorze śmietany lub błękitu nieba, odrobina różu na policzki i fajna opaska.

Oczywiście przydałaby się jeszcze godzina ciszy w metrażu, żeby tak zatopić się w ulubionej książce lub spokojnej lekturze maili. Jak się nie da, to idziemy po kolejną kawę, nucąc ulubione kawałki tej jesieni. Na nogach prążkowane getry, które razem z czarną bluzą tworzą duet i do pracy, i do jogi na macie. Home office w nowym wymiarze: maile przeplatane asanami, czemu nie?

Będzie lepiej, będzie cudownie i takiej wizji 2021 roku się trzymamy. Grafika ręki Fatimy na bluzach może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi, by odgonić całe zło – ten rok dał nam już wystarczająco w kość. Robimy przerwę i buszujemy z córką w szafie – i nie o jesienne porządki tu chodzi. Przebieranki, wygłupy, lekki chaos na półkach. Czy ktoś mamie zabrał ulubioną śmietankową bluzę? O, pardon, Minimalista zadbała o kobiety i o kobiety w wersji mini, czyli ich córki – oto bluzy w rozmiarach dla dzieci. Co powiecie na taki duet? Bluzy i getry dla małych dam, które dzielnie znoszą nudę, Librusy, brak koleżanek i krzyki brata przez ścianę. Bawimy się modą, bawimy się wygodą – kto powiedział, że dresy są nudne? A do tego szyte lokalnie w Krakowie i z najlepszych gatunkowo materiałów, co potwierdza certyfikat OEKO-Tex. Homewear przyjazny nam i środowisku.

Nową kolekcję COZY znajdziecie w internetowym sklepie Minimalista.

MINIMALISTA

strona www / Facebook / Instagram

Dodaj komentarz