AW 2020

MINIKID: SPACE ODDYSEY

The sky is not a limit

MINIKID: SPACE ODDYSEY
Dorota Szulc

2020: Odyseja kosmiczna. Zasuwamy suwaki, naciągamy na głowy kaptury i odpalamy rakietę. 3, 2, 1, 0 – start! Mkniemy przez galaktyki i gwiazdozbiory, wzdłuż Mlecznej Drogi i Kasjopei, lądując gładko na Pasie Oriona. Co za przelot!

W jesienno-zimowej kolekcji Minikid aż roi się od gwiazd. Bluzy z kołnierzykiem, komplementarne ze spodniami, rock’and’rollowe kurtki z nadrukami na plecach i kombinezony – toż to modelowa garderoba Hana Solo, tudzież wprawnego astronauty, który poznał się na własnej wartości. I nic na świecie nie stanie mu na drodze w osiągnięciu celu i odkryciu cząstek mniejszych niż kwarki.

Ulubione prażynki fruwają pod sufitem, jakby zdawały egzamin z nieważkości. W ślad za nimi podążają kosmiczni chłopcy, odziani w barwy wrześniowego nieba, niedającego za wygraną słońca i porannej mgły. Turkusowa kangurka z napisem „Starchild” ma przednią kieszeń, która pozwala przemycić na Ziemię resztki gwiezdnego pyłu. Kombinezon z mnóstwem skrytek i kontrastującym suwakiem jest jak profesjonalny uniform pracownika NASA. A wszystko wykonane z certyfikowanej, mięsistej bawełny, chroniącej przed chłodem i dającej swobodę działania. Niebo nie jest już za granicą – możecie więcej, dalej, szybciej. Tylko ubierzcie się ciepło i szczelnie, może spaść deszcz meteorytów.

MINIKID

Strona internetowa / Facebook / Instagram

Zdjęcia: Dorota Szulc
Film: Jakub Błędowski
Modele: Mila, Jan, Alex, Nikodem, Liam

Dodaj komentarz