kolekcje moda polska dla dzieci

Minikid: Kyoto

Nie bądź tchórz, przygoda czeka!

Minikid: Kyoto
Paulina Kania

Minikid i intensywne kolory? Jeszcze nie raz otworzycie buzie ze zdziwienia i zachwytu na widok nowej, inspirowanej Japonią kolekcji Kyoto.

Jak my lubimy niespodzianki! Tak się wesoło składa, że nastąpiło sporo zmian u Minikid, marki ubierającej z wyczuciem najszlachetniejszą łobuzerię, królowe przedmieść i władców parkowych pniaków, chodnikowych ministrów i kałużowe prezeski. Nadal znajdą oni w zasobach Minikid dające swobodę tiszerty i ukochane spodnie typu biker, jednak te pierwsze zyskują w letnim wydaniu wyrazisty kolor i print, drugie zaś – domieszkę elastanu dla jeszcze większego komfortu harcowania. Tak tak, mówimy o zmianach na lepsze!

Minikid nudy nie lubi, dlatego w każdym sezonie wprowadza kilka nowych modeli T-shirtów, spodni i kurtek. Na wiosnę spodziewajcie się dżinsowych ogrodniczek, wąskich spodenek z tylną kieszonką, bluz kangurek. Nowością są cętki oraz motywy japońskie, które znajdą swoje odbicie w bluzach z kwiatowym wzorem i kurtkach z wyhaftowanym metodą chenille tygrysem. Genialne!

Zdarzył się w kolekcji Kyoto jeden sympatyczny powrót – flagowy kolor marki: acid gray, czyli sprana, bardzo twarzowa i kompatybilna z całą paletą szarość. Opanowała swoją obecnością spodnie i koszulki, jak zawsze bardzo uniseksowe, a więc poza tym, że ekologiczne, to także zgodne z najgorętszymi trendami. Go, Minikid!

Premiera wiosenno-letniej kolekcji Kyoto już dziś. Szykujcie się!

Strona internetowa/Facebook/Instagram