kolekcje moda polska dla dzieci

MINIKID: 1990

O jesienno-zimowej kolekcji w duchu lat 90-tych

MINIKID: 1990
Paulina Kania

Mamy zagadkę! Słoneczne miasto w Europie, w którym mieści się najbardziej znany skatepark na świecie, będący scenerią jesienno-zimowej sesji marki Minikid? No, kto wie?

Mar Bella, otóż to. Zaprojektowany przez architektów ze słynnego hiszpańskiego biura Scob, daje nieskończone możliwości deskorolkowych i rowerowych ewolucji. Właściwie to możesz tam jeździć, na czym chcesz – liczą się imponujące pofalowane rampy nawiązujące do okolicznej przyrody. To właśnie urzekło właścicieli marki Minikid i przesądziło o wyborze miejscówki oddającej klimat lat 90., a więc erę wzlotów Seana Sheffeya, Danny’ego Waya czy Guya Mariano.

W nowej kolekcji znalazłam wszystko, co do tej pory lubiłam. I więcej. Po pierwsze niezawodne kurtki bombery oraz spodnie w stylu biker i cargo. Po bluzę z czaszką i longsleeve z napisem „Skateboarding is not a crime” pierwsza ustawię się w kolejce. Ale szczególnie podobają mi się wełniane beanie – mięsiste i zawadiackie, w grających z całą kolekcją kolorach. To są czapki, których się nie gubi, bo się ich po prostu z głowy nie ściąga.

Ekipa Minikid zdradza, że wraz z kolekcją 1990 udoskonalona została nowa metoda barwienia tkanin. Być może stąd ten chłodny marmurowy odcień koszulek i bluz, mocny akcent jesienno-zimowego lookbooku. Pozostaje tylko łapać za deskę, rozpędzić się należycie i jeździć zamaszyście zakosami. Garderoba u skatera jest jak punkt honoru, a tę już macie. Zatem do dzieła!

Premiera kolekcji już dziś na stronie!

*

Modele: Dhayra, Erika, Luca, Daniel, Lucas, Galas
Zdjęcia: Paulina Kania

*

MINIKID

Strona internetowa/Facebook/Instagram