Mille Baby AW 2019/20

Ale miękko!

Ciepło, cieplej, najcieplej. Jesienno-zimowa kolekcja kardiganów, legginsów, kominów, czapek i kocyków od Mille Baby gwarantuje warunki cieplarniane wszystkim młodocianym zmarzluchom.

A dokładniej zmarzluchom do 4 roku życia. Tej fantastycznej grupie społecznej, która marznie najszybciej i której najbardziej do twarzy w wełnianych wdziankach i czapkach beanie naciągniętych głęboko na uszy. Mille Baby przyzwyczaiło nas do wielu miękkich i superprzyjemnych części garderoby. Tak ładnych, że szkoda czasu na szukanie alternatyw. Popcornowe sweterki, kardigany misie i kominy z uszami święcą triumfy od ponad trzech lat. I niechaj pozostaną na piedestale, jako że stanowią ponadczasowy dziecięcy ciuch, piękny zawsze i wszędzie za sprawa klasycznego kroju i wykonania z dbałością o każdy szczegół.

Niemniej serdecznie witamy sezonowe nowości, które mają sporą szansę wejść do kanonu klasyków Mille Baby. Komin golfik to znakomite uzupełnienie wełnianej czapy typu beanie. A uniwersalne kocyki Bonjour – za sprawa swoich termoaktywnych właściwości – dostosowują się do każdej, nawet najbardziej kapryśnej pogody i wariackich skoków na słupku rtęci. Grzeją skutecznie, acz delikatnie, dokładnie tyle, ile trzeba. To z kolei sprawia, że nawet przy wiosennych roztopach czy ostatnich podrygach lata pozostają użyteczne. Lubimy takie całoroczne rozwiązania.

Najnowszą kolekcję Mille Baby znajdziecie tu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.