Milky Hill, czyli idzie nowe

miękko i naturalnie

"Kochamy naturę i niespieszne podejście do życia" - mówią założyciele nowej polskiej marki dla dzieci Milky Hill. Dali temu upust w pierwszej kolekcji. Świetne, autorskie wzory inspirowane naturą i ciekawe kolory, a do tego delikatne tkaniny i piękna sesja zapowiadają świetny debiut.

Milky Hill trochę kazali na siebie czekać wzbudzając zainteresowanie zapowiedziami kolekcji na ich koncie na instagramie. Dziś możemy wam już zaprezentować w całości premierową kolekcję tej nowej marki dla dziewczynek i chłopców w wieku od 1 do 8 lat. Jesteśmy pewne, że ją polubicie!

Autorskie printy to niewątpliwie siła Milky Hill. Na sukienkach, bluzach i koszulkach rozgościły się subtelne jeże goniące za jabłkami, a na zielonej tkaninie w pięknym odcieniu znajdziemy zielnik pełen liści. W sam raz do nauki przyrody, najlepiej sprawdzi się w terenie.

W te wakacje Milky Hill zabiera nas w góry, a my już przebieramy nogami. Góry to z pewnością miłość założycieli marki, widać to po logotypie Milky Hill.

Ubrania marki są produkowane ze 100% bawełnianej dzianiny oraz dodatkowo poddane są specjalnemu praniu zmiękczającemu, dzięki czemu są niesamowicie delikatne i miłe w dotyku. Są też przyjazne dla środowiska i w taki sposób powstają, z certyfikowanej bawełny przy współpracy z lokalnymi rzemieślnikami.

Oferta marki jak na początek jest całkiem bogata: bluzy, koszulki, longsleevy, spodnie, spódnice i sukienki, które można z łatwością mieszać i zestawiać ze sobą.  Milky Hill przekonują, że chłopcy jak najbardziej mogą nosić róż – nie musimy pisać, jak bardzo podoba nam się takie podejście.

Klimat sesji nas ujął, a Paulina Kania po raz kolejny udowodniła, że zdolna z niej bestia. W sesji pełno roślin, drewna i dziecięcego uroku, który wydobywa walory kolekcji.

Całość przywodzi na myśl skojarzenia z Bobo Choses, ich printami i sesjami, ale to raczej bardzo dobre skojarzenie. Życzymy nowicjuszom powodzenia i z wielką przyjemnością będziemy śledzić rozwój marki i już czekamy na swoje zamówienia. Zielona bluza to jednogłośnie redakcyjny faworyt – same chciałybyśmy się w taką ubrać na spacer po lesie.

Na sklep on-line musimy jeszcze chwilkę zaczekać. W między czasie Milky Hill zachęca do kontaktu mejlowego (hello@milkyhill.com) przez który można składać zamówienia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.