Miejscy sportowcy

Ubieranka z Little Bandits

Biegać, skakać, latać, pływać, w tańcu, w ruchu wypoczywać. Tak lubimy najbardziej. Najlepiej w dostojnym, modowym towarzystwie butiku Little Bandits.

Dzieciaki są super, dzieciaki czują miejski wajb, który należy wyłącznie podsycać, a nigdy kilować. Łapią za deski, rozciągają buzię w wygłupach i nogi w szpagatach. Zadzierają głowę wpatrując się w chmury i w samiutki czubek Pałacu Kultury. Z zapasem energii godnym najwytrwalszych koczowników, penetrują śródmiejskie zakamarki, wertują winyle i skaczą piruety na chodnikach. Wielobarwni, miłujący kontrasty, słyszalni i widoczni, bawią się modą, czasem i architektonicznymi krzywiznami. Spróbuj ich zatrzymać.

Lili: brązowe spodnie Danish, sweter Daloon, musztardowe skarpety
Franek: koszula Paul Kid, spodnie na szelkach, kurtka pilotka, czapka z tygrysem
Karolina: niebieskie spodnie Danish, musztardowa spódnica maxi, futrzana kurtka Indee, czerwony sweter, misiowa bluza, skarpety z czerwoną lamówką szary płaszcz, T-shirt z mikrofonem

 

Patrzę i na nich myślę: tacy to się niczego nie boją. Z dezynwolturą i bez zahamowań miksują ulubione ciuchy w hiperkolorowe, wielowarstwowe i trafione stylizacje. I pomyślcie, że szykowne spodnie marki Hartford zabłysną w nowym świetle kiedy je zgrać ze streetowymi longsleeve’ami Indee. Wyszukany Bleucommegris w zestawieniu z dzikością Longlivethequeen zyskuje nowy kontekst i nie musi już czekać w szafie na specjalne okazje. Bogate, jesienne zasoby butiku Little Bandits zdają się krzyczeć do nas gromko: eksperymentuj, łącz to, co się pozornie ze sobą nie składa, nawiguj i ryzykuj. Nie ma co się bać!

Lili:biała spódnica maxi, kardigan Dominica, bluza Sunshine, T-shirt z sercem
Franek: spodnie Dalla, sweter tartan
Karolina: sweter z gwiazdą,niebieskie spodnie Danish
Tymek: beżowe spodnie, szary płaszcz, szary sweter, bluza Colorado

*

Modele: Lili, Franek, Karolina i Tymek

Stylizacja: Monika Turek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.