Między nami, siostrami

Ubieranka made in Poland

Siostry mają swoje tajemnice, którymi nie chcą dzielić się z resztą świata. Ba, one mają nawet swój tajemny język – kod siostrzanych czułości, którego nie rozszyfruje nikt spoza tego zaklętego kręgu.

Basia i Oliwka, córeczki Iryny Nesterovych – fotografki pochodzącej z Kijowa, a mieszkającej od 3 lat w Krakowie – zaczynają dzień od uśmiechów i tulenia, kończąc go w podobnym stylu. Sześcioletnia Basia ze znawstwem i delikatnością zajmuje się młodszą siostrą, która od 1,5 miesiąca zajmuje pokaźny skrawek domu i życia całej rodziny.

Barbara: kuloty Kółko Krzyżyk, szorty Kółko Krzyżyk
Oliwka: bloomersy Jeżyk Baby, rampers Jeżyk Baby, sukienka Jeżyk Baby

Starsza siostra też potrzebuje czasem pobyć sama. Choćby po to, by uskuteczniać postanowienie regularnej gimnastyki – tu przydadzą się szorty i pięknie naprintowane kuloty. Chciałaby też oddać się rozmyślaniom, malowaniu lub zwyczajnie pogapić się w ciszy przez okno, trenując piruety i demi plié w ulubionym kostiumie. Wtedy wpadają do głowy najciekawsze pomysły.

 

 

 

Barbara: sportowy top Efvva, kostium z falbanką Efvvalniana sukienka Booso
Oliwka: sukienka Birdy Jeżyk Baby

Na wyjścia z domu w pierwsze prawdziwie ciepłe dni wiosny wybieramy lniane sukienki, najchętniej z nieoczywistym detalem, jak asymetryczna talia czy podwinięte zadziornie rękawy. Od razu jest ciekawiej. A po udanym dniu, pełnym siostrzanych spacerów po parku, zabaw i pościelowej plątaniny, nadszedł czas na kawiarniany relaks. Lody, gorąca czekolada i ulubiona różowa sukienka – toż to zestaw idealny. Oliwka udaje się na drzemkę w swojej wytwornej sukience z kołnierzykiem, tudzież w lnianym rampersie. Starsza siostra ma wtedy dłuższą chwilę na to, by podumać, postroić miny albo zwyczajnie odpocząć od zgiełku. Wszystkie wiemy, jak cenny to czas.

 

Barbara: sukienka Miszkomaszko
Oliwka: sukienka Nisurampers Jeżyk Baby 

*

Zdjęcia: Iryna Nesterovych
Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.