Miasto doznań

Ubieranka z Colorshake

Poznań, miasto doznań i niebagatelnej stylówki. Gdzie nie spojrzysz – ciekawa architektura, przywołujące neonami knajpki i kolorowi ludzie. Pojedźcie tam z nami.

Fragment tekstu pochodzącego ze szlagieru zespołu Muchy wypisz wymaluj oddaje atmosferę i nieoczywisty look mieszkańców Poznania, który trudno objąć klamrą czy jednym określeniem. Styl ulicy jest pełen wolności, pozwala na wiele, nie narzuca limitów. Współgra kolorystyką z barwami kamienic, ławek, stołków i parapetów, tchnie energią, której próżno szukać w innych miastach. Paulina Kania zabierze was dziś na krótką wycieczkę po ulubionych zakątkach na poznańskiej Śródce – wraz z synkiem Jeremim i jego żwawą kumpelką Luną wybrali się do Raju i Cafe La Ruina oraz w okolice Kina za Rogiem, gdzie przetestowali ergonomiczność, elastyczność i zabawowy potencjał ubrań marki Colorshake. Sprawdźcie efekty tych badań. No, chodźcie już!

Luna: sukienka Ibiza
Jeremi: T-shirt Joggers, spodnie Joggers

Wspinaczka po ustawionych w kolumny neonowych stołkach, balansowanie i wyścigi na niestabilnym, a właściwie rozchwianym gruncie? Co to dla nich! Team Luna & Jeremi poradzi sobie ze wszystkim. Byle tylko nikt i nic nie stanęło im na drodze, bo będzie srogo. Zwiewna sukienka w ptaki i liściaste pnącza oraz koszulka i spodnie w kolorowe pióra nastroiły bywalców La Ruiny do figli i psikusów, śmiechów i chichów, a w chwili zasłużonego odpoczynku – do czilowania połączonego z radosnym brzdąkaniem na ukulele.

Luna: sukienka Ibiza, T-shirt Parrots, spódnica Cosmos
Jeremi: T-shirt Joggers, spodnie Joggers, legginsy

Przed La Ruina czasem parkuje soczyście pomarańczowy Twarogowóz, przybyły prosto z Instytutu Sernikologii Stosowanej na Śródce. Ci szczęśliwcy, co to potrafią znaleźć się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie – i co więcej, w odpowiednio skomponowanym odzieniu – zyskują pamiątkowe foto na tle pociesznej furgonetki. Zobaczcie tylko, jakie kolorki. Nic na to nie poradzę, że od razu nabrałam ochoty na sernik!

Luna: sukienka Ibiza
Jeremi: T-shirt Joggers, spodnie Joggers

Jakie miejsca na wyprawy z dziećmi polecacie w Poznaniu?

*

Tekst: Dominika Janik
Zdjęcia: Paulina Kania

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.