metamorfoza

Metamorfoza z Ładne Bebe

KONKURS! Zaproście nas do siebie

Metamorfoza z Ładne Bebe

Tego na Ładne Bebe jeszcze nie było! Ruszymy do was, do waszych domów, aby redakcyjnie przeprowadzić metamorfozę kącika maleństwa w sypialni rodziców. Mamy też dla was superkonkurs! Zaprosicie nas do siebie?

Mamy plan. Ładne Bebe może zagościć w waszych wnętrzach i to nie tylko wirtualnie. Po co? Po to, aby wspólnie z zaproszonymi do udziału markami zmienić przestrzeń waszych dzieci. Ramię w ramię z fotografką, współautorką zdjęć z cyklu pokój dziecka, Marią Miklaszewską oraz Moniką Kraińską – specjalistką od metamorfoz. W ramach konkursu możecie wygrać metamorfozę kącika swojego malucha, w sypialni rodziców. A my zadbamy o wszystko, zarówno od strony wizualnej, jak i technicznej.

Szczegóły i zasady konkursu znajdziecie na dole publikacji, a poniżej przedstawiamy wam partnerów pierwszej edycji konkursu #metamorfozaladnebebe. Poznajcie marki, które tworzą dla dzieci i z myślą o dzieciach.

*

YELLOW TIPI

Twórcy Yellow Tipi pomagają urządzić dziecięcy pokój od stóp do głów, i chcą tworzyć wspólnie z rodzicami przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi i poznawaniu otaczającego malucha świata. Yellow Tipi gwarantuje, że projektowanie dziecięcego wnętrza to świetna przygoda, która zakończy się happy endem. Szeroki asortyment, począwszy od zasłon, rolet i tkanin – które można wykorzystać, urządzając kącik maluszka – po elementy wyposażenia wnętrz takie jak namioty tipi, kosze na zabawki, czy tekstylia, którymi ocieplicie przestrzeń. Najważniejsze nadal pozostają dekoracje okien: rolety i zasłony – to one sprawiają, że dziecięce pokoje są niezwykle cieple i przytulne.

Produkty Yellow Tipi poznacie bliżej tutaj.

Facebook/Instagram

*

YOKO DESIGN

Zamienia dziecięcą przestrzeń w miejsce zabawy, odpoczynku i nauki, tworząc zaczarowany i kolorowy świat dzięki szerokiej gamie naklejek, tapet, obrazków i dodatków do pokoju maluszka. Baśniowa historia w grafikach wprowadza dzieci w dobry nastrój, pozwala im spojrzeć na wnętrze, jak na miejsce bezpieczne i pełne przyjaznych bodźców. Yoko Design pomoże stworzyć niepowtarzalne aranżacje i zamienić kącik maluszka w miejsce pełne wyobraźni, nawet jeżeli w waszych głowach kiełkuje własny plan na tapetę, z nimi jest to możliwe. Wesołe akcenty odmienią na dobre ściany pokoju i dodadzą mu przytulności, łącząc świat bajki z codziennością.

Produkty Yoko Design poznacie bliżej tutaj.

Facebook/Instagram

*

QBANA MAMA

Qbana Mama to świat tekstyliów, w którym kolekcje bliskie naturze pozwalają dopełnić wyprawkowy świat najmłodszych, wszystkim tym, co przyda się na co dzień, zarówno w domu, jak i poza nim. Bambusowe pościele, gniazdka, otulacze, poduszki do karmienia. Wszystko w trosce o maluszki wymagające czułości i troski, na każdym etapie poznawania otaczającego świata. Qbana Mama porzuca daleko za sobą kiczowaty i kolorowy świat, idąc ramię w ramię z prostym i klasycznym designem, łącząc go z delikatnymi wzorami. Wszystko to w zgodzie z otaczającą nas Matką Naturą. Tak jak lubimy najbardziej.

Produkty Qbana Mama poznacie bliżej tutaj.

Facebook/Instagram

 

*

BOLO

Bolo stawia na prostotę i uniwersalność, pomagając rodzicom skompletować wyprawkę maluszka, w której nie zabraknie dobrej jakości materiałów, delikatnych wzorów i tej niezwykle ważnej miękkości, przyjemnej dla skóry dziecka. Bolo to bambusowe kocyki, otulacze i pościele z miękkim wypełnieniem, uszyte ze stuprocentowej bawełny, a wszystko to z metką made in Poland. Świat Bolo to również unikatowy design, piękne, delikatne i miłe dla oka rodzica i malucha wzory. Wszystko stworzone z myślą o jakże ważnym dziecięcym otuleniu, do snu i tak po prostu, na co dzień.

Produkty Bolo poznacie bliżej tutaj.

Facebook/Instagram

*

VOX

Twórcy VOX dobrze wiedzą, że w pierwszych miesiącach życia najważniejsza dla maluszka jest dobra i spokojna przestrzeń, dająca mu poczucie bezpieczeństwa. Nawet jeżeli w domu nie macie osobnego pokoju, to nawet z fragmentu sypialni możecie stworzyć kącik, w którym dziecko poczuje się niezwykle komfortowo. VOX dba o najmłodszych i podejmuje wyzwanie wspierania rodziców, którzy chcą urządzić funkcjonalną przestrzeń – praktyczną, a zarazem nowoczesną. Przestrzeń, w której wszystko znajduje się na swoim miejscu, w tym bezpieczne łóżeczko będące miejscem wyciszenia i wypoczynku. A całość dopełnicie tekstyliami, które utulą i ukołyszą maleństwo do snu.

Produkty VOX poznacie bliżej tutaj.

Facebook/Instagram

*

MUKAKI

Dobry design na wyciągnięcie ręki – tak w skrócie można określić sklep Mukaki, w który nowoczesność miksuje się z niezastąpioną we wnętrzarskim i dekoracyjnym świecie klasyką. Dobrze wyselekcjonowane marki, jakie tutaj znajdziecie, przenoszą nas w świat dziecięcej fantazji, bajek i marzeń. Tapety, tkaniny, dekoracje i akcesoria, a wszystko w oszczędnej skandynawskiej stylistyce. Współczesne wzornictwo dające rodzicom niezastąpione i ponadczasowe produkty dla dzieci zgromadzono w jednym miejscu, które zaczaruje was tak, że możecie przepaść na dobre.

Produkty ze sklepu Mukaki znajdziecie tutaj.

Facebook/Instagram

 

*

KONKURS

W akcji #metamorfozaladnebebe do wygrania jest przemiana kącika dziecka w sypialni rodziców, we współpracy z opisanymi markami, a do tego sesja zdjęciowa i publikacja zdjęć kącika po metamorfozie na naszych łamach.

Bawimy się! Aby wziąć udział w metamorfozie, należy:

1. Wrzucić na swój profil na Instagramie zdjęcie sypialni z kącikiem maleństwa, oznaczyć je @ladnebebe i otagować #metamorfozaladnebebe

2. W opisie zdjęcia napisać odpowiedź na pytanie: jaki przedmiot z dzieciństwa przeniosłabyś do pokoju twojego dziecka?

Na zgłoszenia czekamy do 18 września. Wyniki konkursu opublikujemy 23 września w tym artykule i na naszym profilu na Instagramie.

Trzymamy kciuki!

*

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wam za wszystkie zdjęcia, które udostępniliście w ramach konkursu Metamorfoza z Ładne Bebe. Po redakcyjnej naradzie wybrałyśmy zwycięzcę! Tutaj znajdziecie wnętrze, którego metamorfozy się podejmiemy. Gratulujemy wygranej i do zobaczenia!

*

Tutaj znajdziecie regulamin konkursów na ladnebebe