metamorfoza

Metamorfoza z Ładne Bebe #3

Konkurs – stworzymy kącik twojego dziecka

Metamorfoza z Ładne Bebe #3

Z głowami pełnymi pomysłów meldujemy, że startujemy z kolejną odsłoną konkursu #metamorfozaladnebebe. Wspólnie z marką VOX odmienimy pokój niemowlęcia. Czekamy na wasze zgłoszenia, aby zakasać rękawy i zabrać się do pracy.

To już nasz trzeci konkurs, w ramach którego aranżujemy dziecięce wnętrze. Pierwszą metamorfozę kącika dziecka w sypialni rodziców możecie zobaczyć tutaj, a drugą, w której pokazałyśmy kącik niemowlęcia w pokoju starszego brata – tutaj. Obie metamorfozy to zdecydowanie przedsmak kolejnych edycji. Nie robimy przerwy i pełne gotowości ruszamy z kolejnym konkursem, w ramach którego wspólnie z marką VOX, Marią Miklaszewską i Moniką Kraińską odmienimy pokój niemowlęcia. Szczegóły i zasady konkursu znajdziecie na dole publikacji. Zaproście nas do siebie!

Trzeci konkurs #metamorfozaladnebebe, do udziału w którym was dzisiaj zapraszamy, to kolejna aranżacja przestrzeni dla najmłodszych, będąca kumulacją takich przedmiotów, które są bezpieczne, piękne i funkcjonalne. Takie meble znajdujemy w kolekcjach VOX dla dzieci. Marka pomaga stworzyć przestrzeń zarówno do zabawy, jak i do spokojnego odpoczynku. Przestrzeń pełną sprytnych rozwiązań, ułatwiającą życie rodzicom i dbającą o komfort najmłodszych.

W aranżowanym przez nas pokoju niemowlęcia wykorzystamy kolekcję mebli dziecięcych VOX Lounge – to superbaza do stworzenia przytulnego i harmonijnego miejsca. Takiego, które w komplecie z elementami waszej wyprawki, będzie współgrać i służyć przez kolejne lata. Meble spełniające normy bezpieczeństwa to połączenie ciepłej szarości lub bieli z naturalnymi drewnianymi nogami i uchwytami. Pokoik Lounge to sprawdzająca się w dziecięcym pokoju klasyka połączona z nowoczesnością.

W pokoju niemowlęcia postawimy łóżeczko, które będzie służyć zarówno od pierwszych chwil życia malucha, jak i przez kolejne lata – dzięki trzem poziomom regulacji. Drewniany stelaż zapewni śpiącemu dziecku odpowiednią cyrkulację powietrza i wentylację, a dzięki sprytnej konstrukcji łóżeczka w przyszłości będzie można je przebudować na sofkę lub mały tapczan.

Tuż obok stanie pojemna komoda Lounge z trzema szufladami, która pomieści najważniejsze elementy wyprawki, takie jak otulacze, kocyki i pieluszki, zabawki i kosmetyki. Przy codziennej pielęgnacji niemowlaka dobrze posłuży drewniany przewijak, który położymy na komodzie. Ubranka schowamy w dużej dwudrzwiowej szafie, której drzwi, podobnie jak szuflady komody, posiadają system cichego domykania.

Postawiłyśmy sobie za zadanie stworzenie dziecięcej przestrzeni, która sprosta oczekiwaniom rodziców, ale też stanie się przytulnym miejscem, w którym przede wszystkim dzieci będą się czuły spokojnie i bezpiecznie. Mądrze zaprojektowane meble VOX odpowiadają na potrzeby niemowląt i rodziców, dając nam poczucie, że stworzymy przestrzeń utrzymaną w spójnej estetyce i z niezbędnymi funkcjonalnościami. Zatem – w czyim pokoju spotkamy się tym razem?

*

KONKURS

W akcji #metamorfozaladnebebe możecie wygrać przemianę pokoju niemowlęcia, we współpracy z marką VOX, a do tego sesję zdjęciową i publikację zdjęć kącika po metamorfozie na łamach Ładne Bebe.

Aby wziąć udział w metamorfozie, należy:

1. Wysłać nam zdjęcie pokoju dziecka na adres mejlowy: marta.szczepanik@ladnebebe.pl.

2. W tytule maila wpisać: Metamorfoza Ładne Bebe, a w treści podać imiona i wiek dzieci, miejsce zamieszkania oraz krótką odpowiedź na pytanie: Czym dla ciebie jest funkcjonalność dziecięcego pokoju?

Na wasze zgłoszenia czekamy do 19 stycznia. Wyniki konkursu opublikujemy 21 stycznia – w tym artykule i na naszym profilu na Instagramie.

Trzymamy kciuki!

*

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wam za wszystkie zgłoszenia w ramach konkursu. Znamy już zwycięzców! W ramach metamorfozy odwiedzimy czteromiesięcznego Edwarda i jego rodziców – Gabrielę i Szymona. Wierzymy, że wspólnie z VOX zaaranżujemy ładny i funkcjonalny kącik maluszka. Gratulujemy wam wygranej. Skontaktujemy się mejlowo!

*

Publikacja powstałą przy współpracy z marką VOX.