made in poland moda polska dla dzieci

Messy wildness

Nowa kolekcja OH mess

Messy wildness
Michał Obrzut

Spacery w wysokich trawach, śmiałe wyprawy w poszukiwaniu skarbów przyrody, odpoczynek na wygrzanej łące. Złotawe słońce późnego lata stale ociepla coraz chłodniejsze wieczory i zachęca do zabaw. Nieco już melancholijne skłania do refleksji – jaka będzie tegoroczna jesień?

Nadia, Gaja, Mania, Bruno i Maurycy zapewniają, że kolorowa! Razem z nimi i Oh mess śmiało można stawić czoło wszelkim, nie tylko wczesnojesiennym wyzwaniom. W nowej kolekcji można biegać, skakać, wspinać się po drzewach o każdej porze roku – wygodnie, ciepło, całkiem sprytnie! I to już od teraz, bo kolekcja dostępna jest online od dzisiaj. Pierwsze zakupy można zacząć robić 8.09, od godziny 20.00.

*

Swoboda w stylu retro

Kolory jesieni – złociste, głębokie i żywe – tym razem to one nadają sznyt najnowszej kolekcji Oh Mess, marki, która w kultowych, praktycznych krojach stale znajduje szerokie pole do popisu, a w tym, co klasyczne, zdawałoby się dość dobrze znane, odkrywa swój oryginalny charakter. Tu nie wieje nudą – Oh Mess pozostaje przy najlepszych, wygodnych krojach, by wydobyć z nich wszystko, co najlepsze – energię kolorów i ciepło przyjemnych w dotyku tkanin. W kolekcji dostępne są również mamine messy-koszulki z oldskulowym printem i ultrawygodne jeansy dopełniające naszą retro stylizację.

*

Unikalny basic – kolor to podstawa

Ubrania z tej kolekcji mogą stanowić doskonałą bazę stylizacji, ponieważ świetnie komponują się z innymi elementami garderoby, a jednocześnie mają coś, co zdecydowanie wyróżnia je spośród innych modeli basic. Oh Mess stawia na wibrujące, żywe kolory, które dodatkowo podkreślają zawsze piękną, jesienną feerię barw.

Oddanych bałaganiarzy z pewnością wyróżni z tłumu zupełna nowość najnowszej jesiennej linii Oh Mess  – naprawdę messy nadruki – oh la la, każdy znajdzie tu coś dla siebie!