kolekcje

Messy Swimmers

Druga kolekcja marki Oh mess

Messy Swimmers

Twórczego bałaganu część druga. Marka założona przez dwie zaprzyjaźnione mamy, Malwinę i Patrycję, tym razem postawiła przede wszystkim na stroje sportowe dla dziewczynek i chłopców.

Najnowsza, druga z kolei kolekcja marki Oh mess poświęcona jest niemal wyłącznie kostiumom sportowym. O ile oferta sieciówek kierowana do dziewczynek jest z reguły szeroka i nie ma większych kłopotów z zakupem elastycznej jedno- czy dwuczęściówki, o tyle chłopcy w dziedzinie strojów na gimnastykę czy basen zostali przez projektantów znacząco pominięci. Takie też było odczucie Malwiny i Patrycji, stąd ich pomysł by nowa kolekcja błyskotliwie zatytułowana ,,Messy Swimmers” oddała chłopakom należną uwagę. Nareszcie!

 

 

Spójrzcie na te malownicze, tchnące soczystą zielenią kadry! Sesja odbyła się w ogrodzie botanicznym, a za aparatem – podobnie jak w przypadku pierwszej sesji Oh mess – stanęła Martyna Galla. Ta dziewczyna czuje się podczas sesji modowych jak ryba w wodzie i łączy ją świetne porozumienie z założycielkami marki. Rozumieją się w lot, przez co lookbook sprawia wrażenie komplementarego z wizją twórczyń. Nadruki stworzył związany z marką ilustrator Paweł Pyzik. Jak widzicie, wokół Oh mess powstała zgrana drużyna zaangażowanych i myślących podobnie ludzi, a to bardzo dobrze wróży marce. Zapowiada się obiecująco, oby tak dalej!

Czy to jednoczęściowe stroje na szerokich, komfortowych szelkach, body z długim rękawem, rampersy, kąpielówki czy niezastąpione latem bloomersy, użyteczność ich jest wielka i ani się obejrzycie jak wasze dzieciaki będą w tych ciuchach spędzać całe dnie, a może i noce. Dobrej jakości bawełna pożeniona z elastanem zapewni przewiewność, a przy okazji pozwoli na idealne dopasowanie się co ciała małego i rozbieganego człowieka. W kolekcji znalazło się też miejsce dla spódnicy o długości do połowy łydki oraz ciepłej bluzy, w sam raz na wieczorne powroty z pływalni do domu.

Najnowsza kolekcja Oh mess dostępna jest na stronie interenetowej marki oraz w sklepie Mousehouse.

Stylizacja: Malwina Obrzut
Zdjęcia: Martyna Galla
Modele: Gaja, Maurycy, Bianka, Franek i Lena

*

Tekst: Dominika Janik