SS 2022 szorty w Ładne Bebe

Masz wiadomość od Message Kids!

O nowej, wiosenno-letniej kolekcji

Masz wiadomość od Message Kids!
materiały prasowe

Uwaga, uwaga, oto pilna wiadomość od Message Kids. Przyszło lato, a wraz z nim sukienki w kratkę, pastelowe szorty i T-shirty z pozytywnym przekazem. Tylko łapać!

Message Kids w wiosenno-letniej kolekcji serwuje kojarzące się z bezkresną labą koszulki i bomberki, kuloty, sukienki i spódnice, a wszystkie wykonane z przedniej jakości, certyfikowanych tkanin. Rześkie lawendy i bananowe żółcie, w zestawieniach kontrastowych lub po przyjacielsku sparowanych, rozgościły się na kluczowych elementach garderoby młodocianych letników.

Smakowite kolory i rozkoszne desenie to tylko kawałek z wielkiego tortu przyjemności, jaki serwuje Message Kids. Marka założona przez Karolinę Zgołę i Aleksandrę Górską ma w swoim DNA budowanie świadomości i promowanie ekopostaw. Różnorodność, równość, ekologia, pasje, bądź sobą – oto motto Message Kids, wokół którego snute są pomysły na kolejne kolekcje niebanalnych ubrań dla dzieci.

Sesja zdjęciowa portretująca wiosenno-letnią kolekcję powstawała w barcelońskim słońcu w okolicach Ronda Vilassar, a stworzone w jej ramach ubrania hołdują radości, kolekcjonowaniu chwil zamiast przedmiotów i poczuciu wdzięczności wobec świata. Doceniamy!

Strona internetowa / Facebook / Instagram

Wszystkie newsy znajdziesz w kategorii SZORTY.

Dodaj komentarz