prezentownik

Marzycielskimi oczami

Dzień Dziecka, który trwa cały rok

Marzycielskimi oczami

Oto nasza druga lista prezentowa. Wybrałyśmy rzeczy do pokoju, do zabawy, do codziennego bycia sobie dzieckiem. Łączy je pewien rodzaj delikatnego uroku i marzycielskiej ulotności. Jeśli macie ochotę na prawdziwie romantyczny Dzień Dziecka, przejdźcie z nami przez ten prezentownik.

Pierwsza lista prezentowa dedykowana była domowym popołudniom. I zobaczycie ją tutaj. Dziś znowu mamy pomysł na zabawy całoroczne, takie bardziej domowe. Zobaczcie naszą selekcję dla zamyślonych dusz i romantycznych istot.

 

*
TĘCZA LITTLE LIGHT

Czasem słońce, czasem deszcz, ale nigdy nie jest ciemno! Przy tej lampce możecie czytać wieczorem baśnie o drugim końcu tęczy, spokojnie zasypiać i budzić się, kiedy wrócą ciemne poranki. Cudowne lampki Little Lights to ozdoby pokoju i małe dzieła rzemieślniczej sztuki w jednym. I gwarantują dobra aurę niezależnie od zmian klimatu.

*
MEBELKI Z KARTONU

Zabawki Koko Cardboard to idealne rozwiązanie dla fanów dzieciństwa unplugged. W ich ofercie znajdziecie meble i zabawki zrobione z kartonu. Mebelki można postawić na półce i urządzić zaimprowizowane mieszkanko misiom i laleczkom. Świetnie sprawdzą się także w klasycznym domku dla lalek czy na parapecie. A na koniec można je zawsze złożyć. Witaj, zabawo bez plastiku.

*
POKROWIEC NA LAPTOPA

Czy są tu rodzice starszaków? Czy szukacie prezentów nie tylko dla maluszka, ale także dla jego starszej siostry? No to idziemy w aspekt praktyczny. Pokrowiec na laptopa Lucie Kaas przyda się potomstwu, ale my także chętnie przygarniemy go w spadku. Doceniamy go nie tylko za fajny, punkowy wzór, ale i za skandynawską jakość wykończenia.

*
PLAKAT NOWA FALA

Każdy dzień jest jak nowa fala – wskakujecie? Surferski klimat i pastele świetnie się spotykają w plakacie Vissevasse. Lubimy, kiedy dekoracja na ścianę łączy w sobie atmosferę romantyzmu i optymizmu, a rano działa jak motywacyjny kop.

*
WÓZEK DLA LALEK BEBE STRAGAN

Poznajcie model o klasycznej nazwie Tola. Ten jeden klasyczny wózek łączy świetną stolarkę i wszystkie ważne cechy, jakie wózek powinien mieć. A więc: pojemność (pomieści piłkę, pasażerów i pudełka z układankami), podgumowane koła (witaj, ciszo!!!) i uniseksowość. Jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki, czyli na pierwszy Dzień Dziecka w życiu.

MUZYCZNE KARTY

Kolejne cudo z Rzeczownika. Muzyczne karty z ilustracjami Gosi Herby. Sonostwory to klasyczny Piotruś, którym można zagrać także w memory. Jest prosto i pięknie. Karty towarzyszą muzycznej serii książek, które także znajdziecie w Rzeczowniku.

 

*
MAGNETYCZNA UKŁADANKA

Ta zabawa magnesami pozwala na tworzenie unikatowych kompozycji, w domu, w czy w podroży – bo za to lubimy magnesy, że się nie gubią i możemy je wziąć wszędzie ze sobą. Nauka geografii przychodzi jako bonus, ot tak, bez wysiłku. Elementy z charakterystycznymi zwierzętami i budynkami rozkładamy na planszy z mapą świata. Albo na lodówce! Rozmaite zestawy Apli znajdziecie w sklepie Tublu.

*
RZUTKI MAGNETYCZNE Z MOKOPICO

Kolejne, świetne oblicze magnesu! Lotki, które świetnie się przyczepiają a nikogo nie skaleczą to zabawa na cały rok. W Mokopico znajdziecie rzutki i dodatkowe zestawy lotek marki Scratch we wszystkich wzorach i kolorach. My wybrałyśmy robota i podróż z nim w kosmos. Oby tylko trafić do celu!

*
WIEŻA WOODEN STORY

Oto kolejny projekt Wooden Story, który zostanie na półce nawet wtedy, kiedy dzieci będą już duże. To pomysł dla najmłodszych, dla których nadzianie pięknego, drewnianego krążka na drążek piramidy jest jak wdrapanie się na Mont Blanc motoryki małej.